II Konsultacinė poliklinika

Kontaktai (Laisvės al. 17)

Skyriaus vedėja
Skyriaus vedėja Loreta Valinevičienė Tel.: (8 37) 425 404

Vyresnioji slaugytoja
Vyresnioji slaugytoja Lina Gumauskienė

Apie polikliniką

Savaitės darbo dienomis (pirmadieniais – penktadieniais) 7:30 – 17:00 val.

Registratūra tel.: (8 37) 422 668.

Poliklinikoje teikiama antrinio lygio planinė konsultacinė ambulatorinė pagalba suaugusiems. Poliklinikoje konsultuoja: gydytojai terapeutai, kardiologas, pulmonologas, neurologai, urologas, klinikiniai fiziologai, endoskopuotojai, otolaringologas, psichiatras, endokrinologas, nefrologas, reabilitologai, radiologai.

Poliklinikoje atliekami ultragarsiniai tyrimai (viršutinio pilvo aukšto organų, skydliaukės echoskopija, minkštųjų audinių, sąnarių echoskopija), fibrobronchoskopija, klinikinės fiziologijos tyrimai: fizinio krūvio mėginiai, elektrokardiogramos, funkciniai kvėpavimo mėginiai, širdies ultragarsiniai tyrimai.

Radiologijos padalinyje veikia kompiuterinis 128 pjūvių spiralinis tomografas „Philips Ingenuity“. Atliekami endoskopiniai tyrimai: ezofagogastroduodenoskopija (su ureazės testu, citobiopsiniu ištyrimu), rektoskopija, sigmoskopija, kolonoskopija). Poliklinikoje taip pat atliekami kraujo tyrimai (bendras kraujo tyrimas, biocheminiai tyrimai, skydliaukės hormonų, prostatos PSA, krešumo rodiklių ir kt.), šlapimo tyrimai.

Informacija atnaujinta 2017-08-06