2018 m. padėkos

2018-01-24

Atrodo tiek nedaug, bet jau praėjo 3 mėn nuo vaiko gimimo, tad norėčiau padėkoti Kristinai Ramonaitienei ir jos komandai priimant vaiką į šį pasaulį ir leidžiant būti šalia žmonos viso proceso metu. Taip pat norėčiau padėkoti Andriui Daukšai už įdomias ir profesionalias konsultacijas.

Darius Verbyla

2018 04 10

Nuoširdžiai dėkojame Kauno klinikinės ligoninės Geriatrijos skyriaus darbuotojams, kurie gydo 406 palatoje gulinčią mūsų mamą Oną. Tariame didelį ačiū gydytojai Odetai Kučikienei. Begalinis dėkingumas palatos slaugytojai Vaidai Paliulionienei, kuri sugeba prakalbinti net sunkiai kalbančią mūsų mamą. Nuoširdi padėka slaugytojai Vidai Petraitienei, kuri nepraeis pro šalį nepaklaususi, ar ko neskauda, ar ko netrūksta, visada patars budinčioms dukroms, ką daryti vienokio ar kitokio sunegalavimo atveju. Dėkojame ir slaugytojai Gražinai Bakučionienei už supratingumą. Sveikiname Geriatrijos skyriaus personalą artėjančių šv. Velykų proga ir linkime sveikatos sunkiame Jūsų darbe. Dukros

2018 03 19

Vasario mėnesio ranka rašytos padėkos

Nuoširdų Ačiū tariame Geriatrijos skyriaus gydytojai O. Kusienei už išgelbėtą mūsų mamytės šimtametės O. Jankauskienės gyvybę ir sugražintą sveikatą po stiprių gripo komplikacijų. Gydytoja operatyviai ir profesionaliai parinko gydymo metodus, įvertinusi situaciją, (vis dėlto amžius 101 metai) atsakingai ir kvalifikuotai priėmė sprendimus.

O. Kusienė išsiskyrė gebėjimu bendrauti, jos nuoširdumas ir rūpestingumas lėmė, kad mamytė pasveiko ir šiandien kartu su mumis džiaugiasi Gyvenimu.

Taip pat dėkojame gydytojai J. Gudauskaitei, kuri ypač atidžiai ir jautriai bendravo su ligone, kompetentingai vertino jos būklę. 

Ačiū medicinos sesutėms (slaugytojoms) už jų atjautą, atsakingumą, pareigingumą. 

Atskiros padėkos nusipelno ir visas aptarnaujantis šio skyriaus personalas, kuris, negailėdamas savęs, atlieka tikrai sunkų darbą. 

Dar kartą Ačiū Jums. Tegul Dievas laimina Jūsų darbus ir žingsnius asmeniniame gyvenime.

Dukros Angelė, Marija, Viktorija

2018 03 13

 

Nuosirdus Ačiū ir pagarba, gražiam chirurgijos kolektyvui. Nuosirdus Ačiū chirurgui Dainiui Edvinui. Tai tikrai puikus kolektyvas, kur vyrauja darna, gerumas, atjauta. Dar neteko matyti, kad kol teko gydytis, visas skyrius suburtas pačių geriausių darbuotojų. AČIŪ JUMS, Mielieji. Linkiu, kad jūsų darbas, būtų vertinamas dorai. Su meile ir dekingumu, Nijole S.

2018 02 03

 

Padėka Fizinės medicinos ir reabilitacijos I skyriaus darbuotojoms

Padėka Fizinės medicinos ir reabilitacijos I skyriaus darbuotojoms

Padėka gydytojams ortopedams traumatologams Jonui Račkauskui ir Aurimui Širkai.

Padėka Fizinės medicinos ir reabilitacijos I skyriui

Ranka rašytas atsiliepimas 

2018 01 21

 

2018 m. sausio 18 dieną sūnus pateko į vaikų priėmimo skyrių. Buvau nustebinta viso personalo profesionaliu pareigų atlikimu, šiltomis šypsenomis ir nuoširdžiu noru padėti. Nuolatinis dėmesys, rūpestis ir daugybė gerų patarimų ateičiai, sveikatos stiprinimui. Maistas skanus, porcijos tikrai didelės. Be to, ir patalpos moderniai įrengtos, visur spindi švara. Žinoma, geriausia kai niekas neserga, bet po daugelio metų patekus į ligoninę likau tikrai labai maloniai nustebinta. Gydytojams, sesutėms ir kitiems darbuotojams intensyvios terapijos skyriuje tariu didelį AČIŪ!

Kristina J.

 

2018-01-14 su sūnum atvykome į infekcinių ligų skyrių, priėmė gyd. Ieva Merkytė. Prisipažinsiu, iš pradžių išgąsdino jaunas gydytojos amžius, bet jos atsidavimas ir požiūris i ligonį nustebino dar labiau. Nuostabi gydytoja! Išklausiusi nusiskundimus, atliko daugybę tyrimų, kad nustatyti diagnozę ir tik tada išleido i namus. Ir tikrai nesutiksiu, jog medicina korumpuota, viskas priklauso nuo žmogaus. Ačiū, gydytoja! Dar kartą įsitikinu, kad turi pasikeisti kartos ligonių, kurie galvoja, kad tuščiom nieko nebus.

Rasa A.

 

Nuoširdžiai dėkoju ligoninės personalui už išskirtinį dėmesį ir skubiai suteiktą operatyvią pagalbą. Ypatingą padėką norėčiau išreikšti Suaugusiųju priėmimo ir skubios pagalbos skyriaus vedejai ir visam aptarnaujančiam personalui, taip pat Reanimacijos Skyriaus vedėjui Kazimierui Vieželiui, gydytojai Olgai Suchadolskienei, gydytojui Remigijui Šakaliui ir sesutems Giedrei Neutautaitei bei Elenai Vismantienei už tikrai greitą ir profesionalų pagalbos suteikimą ir sveikatos būklės stabilizavimą. Išskirtinės padėkos nusipelnė ir Diagnostikos skyriaus vedeja Irena Šidiškienė, gydytojas Juozas Kasciuška, gydytoja Gintare Urniežiutė, o taip pat visas skyrių aptarnaujantis personalas už ypatingą dėmesį, kvalifikuotą gydymą ir rūpestį. Viso ligoninėje praleisto laiko metu jaučiau supratingumą ir kantrybę: jautriai ir dėmesingai buvo išklausyti visi nerimastingi pojūčiai, įsigilinta į problemą, nustatyta tiksli diagnozė ir tinkamai parinktas gydymas. Kuo geriausios kloties ir sėkmės Jums visiems! Ligoniams taip reikalingos Jūsų žinios, šiluma, gerumas.

Pagarbiai, Jaroslava E.

2018 01 14