2018 m. padėkos

2018-01-24

Ranka rašyta padėka Neurologijos II skyriaus medikams.

2018 12 21

 

Vaikų pieštos ir užrašytos padėkos Vaikų ligų I skyriaus medikams ir slaugytojoms.

IMG_20181227_120310.jpg  IMG_20181227_115322.jpg  IMG_20181227_115247.jpg IMG_20181227_115206.jpg

2018 12 27

 

Už nuoširdumą, profesionalumą, atidumą nuoširdžiai dėkoju VI Kauno Klinikinės ligoninės (Raudonojo kryžiaus) Neurologijos skyriaus vedėjai Laimai Špakauskienei. Linkiu Jums, miela Daktare, ištvermės gelbstint mūsų sveikatą... Laimingų Kalėdų ir gerų, jau atskubančių, 2019 Naujųjų metų! Ačiū Jums Taip pat norėčiau padėkoti Bendrosios praktikos slaugytojai Reginai Jakštienei už gydymą ne tik vaistais, bet ir gera nuotaika, švelnumą ir atjautą. Laimingų Jums švenčių! Pagarbiai D. J.

2018 12 20

 

Ranka rašytos padėkos Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus darbuotojams 

2018 12 03

 

Ranka rašyta padėka Vidaus ligų skyriaus medikams 

2018 12 02

 

Ranka rašyta padėka Vidaus ligų skyriaus medikams.

2018 11 30

 

Ranka rašyta padėka Neurologijos skyriaus medikams ir visam personalui.

2018 11 22

 

Ranka raštos padėkos Neurologijos, Chirurgijos, Vidaus ligų diagnostikos, Kardiologijos, Odos ir venerinių ligų skyraių medikams, slaugytojoms 

2018 11 22

 

Dėkoju artimųjų vardu dr. doc. Juozui Juočui ne tik profesionaliai atlikusiam sūnėnui Tomui Vaičiui operaciją, bet ir išgelbėjusiam jam gyvybę! Ačiū Jums Gydytojau, kad buvote jautrus ir ryžtingas, kad nepraradote vilties! Tik Jūsų, taip pat reanimatologų profesionalumas išgelbėjo mums artimą žmogų! Dėkojame visiems, kurie prisidėjo ir pacientui kovojant su sunkiomis komplikacijomis! Nuoširdžiausi linkėjimai Jums, būkite sveiki ir laimingi Jūs ir Jūsų artimieji!

Alma Irena Trilupaitienė

2018 11 12

 

Be galo noriu padėkoti jūsų nuostabioms akušerėms Godai Jievaltienei ir Ilonai Joneliūnienei už visą rūpestį, šilumą, palaikymą gimdymo metu, tikrai nuostabios specialistes mylinčios savo darbą! Ačiū, ačiū, ačiū....!!!

Sigutė

2018 10 25

 

Originaliai savo padėką Kauno klinkinės ligoninės generaliniam direktoriui prof. Albinui Naudžiūnui išreiškė pas jį kaip pulmonologą konsultacijai apsilankęs pacientas Ukvalbergas E. Jis savo gimtąja rusų kalba padėką surašė eiliuotą formą. Ją perskaityti galima čia

2018 10 17

 

Nuoširdžiai norime padėkoti urologinio skyriaus Gydytojui Titui Simaškai už profesionalumą, nuoširdumą, kantrybę bei teikiamą viltį pacientams. Būkite laimingas, sveikas, tegul Jus visada lydi neblėstanti energija bei stiprybė, dalijant gerumą visiems, kuriems reikia Jūsų pagalbos. Gerbiami kolegos, didžiuokitės, kad savo tarpe turite tokį Gydytoją iš didžiosios raidės. Jūsų pacientas Artūras Krutulis ir jo sesuo Rūta Markelienė.

2018 10 22

 

Vaikų ligų I skyriaus darbuotojos sulaukė labai šiltų ranka rašytų žodžių iš Evitos. 

2018 10 16

 

Mama ir dukrelė parašė nuostabią ir šiltą padėką Vaikų I skyriaus vedėjai Nijolei Mačerinskienei ir jos vadovaujamam kolektyvui.

2018 09 26

 

Ranka rašyta padėka Kardiologijos skyriaus gydytojai Margaritai Logunovai.

2018 09 05

 

Ranka rašyta padėka Kardiologijos skyriaus vedėjai Laimai Jankauskienei bei jos vadovaujamam kolektyvui

2018 09 05

 

Ranka rašyta padėka chirugui Edvinui Dainiui ir viskam Chirurgijos skyriaus personalui

2018 08 03

 

Ranka rašyta padėka Neurologijos skyriui

2018 08 03

 

Ranka rašyta padėka Registratūros darbuotojoms

2018 08 03

 

Ranka rašyta padėka Naujagimių skyriui

2018 08 03

Laba diena. Noriu padėkoti vaikų 1 sk. gyd.Eglei Tamulevičienei,priemimo sk.ir budinčiai gyd.Neringai Povilaitienei, intensyvios terapijos sk.vedėjui Dariui Varaškevičiui ,gyd.Algirdui Andriuškai už mažojo paciento Arono gydimą (š.m.06mėn10-15d). Dėkojam už suteiktą laiku profesionalią med.pagalbą, už nuoširdų šiltą bendravimą ir patarimus. Nors laiko jau praėjo, bet išliko atminty šie profesionalūs ir nuoširdūs gydytojai,(nes Aronas ir po šiai dienai moko visus sutiktus,kaip reikia turkiškai sėdėti :).) Linkime sėkmės, sveikatos sunkiame mediko darbe ir asmeniniam gyvenime. Linkim, kad užtektų noro ir energijos toliau šiltam bendravimui su pacintais ir jų artimaisiais. AČIŪ. Pagarbiai, Arono močiutė Dalė ir jo tėveliai.

2018 08 01

 

Nuoširdžiai noriu padėkoti Fizinės medicinos ir reabilitacijos II skyriaus personalui: vedėjai Dianai Milonienei, gydytojai Jolantai Raslavičienei, kineziterapeutui, logopedei, visoms sesutėms ir slaugutėms. Tai kompetetingų ir profesionalių darbuotojų komanda, dirbanti rūpestingai ir atsakingai. Ačiū visiems ir kiekvienam už didelę pagalbą mamytei Alfonsai Sabalienei pakilti iš lovos ir atsistoti ant kojų po sunkaus insulto. Linkiu stipriausios sveikatos visam kolektyvui! Su pagarba, dukra

2018 07 23

 

Noriu nuoširdžiai padėkoti gydytojui Andrėjui Subočiui už rūpestingumą, pagalbą ir priežiūrą sveikstant. Labai smagu, kad yra tokių daktarų :)

Jolita V.

2018 07 22

 

Teko lankytis priemime 2 kartus is eilės. Pati būdama medike, nesugebejau suvaldyt savo AKS. Emocijos tokios, kad norečiau ten lankytis dažnai, kad tik priimtų. Kuo nuosirdziausia padėka gyd.E Brazionienei ir gyd. O.Lauciui. Pagarba jums ir aplodismentai. Kito personalo nežinau nei vardų, nei pavardzių, bet visos šaunios, ačiū jums. Ir toliau taip. Sėkmes jums didžiausios, gal dar teks pasimatyt, važiuosiu su džiaugsmu.

Rasa J.

2018 07 19

 

Mažojo paciento padėka Vaikų ligų I skyriaus vedėjai Nijolei Mačerinskienei ir jos kolektyvui su savo kūrybos eilėraščiu.

2018 07 02

 

Mažojo paciento padėka, kuris gydytas net dvi svaites, visam Vaikų ligų I skyriui. „Dvi savaitės buvo ne tokios ir ilgos kaip įsivaizdavome“, - rašo Jokūbas.

2018 07 02

 

Pacientų padėka Ortopedijos ir traumatologijos II skyriaus darbuotojoms Marijai Falkauskienei, Svetlanai Filipovai, Irenai Paukštienei.

2018 07 02

 

Pacientės Raisos T. padėka Priėmimo skubios pagalbos ir traumų skyriaus, Ortopedijos ir traumatologijos II, Anesteziologijos I, Fizinės medicinos ir reabilitacijos I skyrių kolektyvams. 

2018 06 18

 

Norim padėkoti Kauno klinikinės ligoninės Vaikų intensyvios terapijos skyriaus kolektyvui už sūnaus Igno gydymą, rūpestingą priežiūrą, pagalbą sveikstant. O ypatingai vedėjui Dariui Varaškevičiui, už be galo nuoširdų ir profesionalų darbą, už rūpinimąsi savo mažais ir didesniais ligoniukais, už optimizmą. Taip pat skyriaus gydytojoms A. Urbonaitei ir D. Dragataitei, bei visiems prisidėjusiems prie to, kad sūnūs greičiau sveiktų. Nuoširdus Ačiū Mama Inga Vanagienė

2018 05 30

 

Sveiki, su didžiausia pagarba noriu padėkoti traumotologams gyd. Pranevičiui , gyd. K. Griniui, gyd. K.Braziuliui, gipsinės kolektyvui, dienos centro slaugytojoms Nijolei ir Svetlanai, jaunai, profesionaliai ir gražiai ilgaplaukei anesteziologei, nešiojančiau akinius( gaila, nežinau pavardės) ir operacinės kolektyvui. Ačiū už skubią ir profesionalią pagalbą, šiltą ir nevaldišką požiūrį į pacientą. Jūs - geriausi. Didelėj nesėkmėj - susilaužius abi rankas - labai pasisekė, kad yra tokių gydytojų. Mažas priekaištas administracijai - duoti net 4 telefonai skundams dėl korupcijos ir nė vieno-padėkoms.:).

Gaila K.

2018 05 22 

 

Ranka rašyta padėka kardiologijos skyriaus vedėjai, slaugytojoms ir gydytojui Jonui Jucevičiui.

2018 05 17

 

Ranka rašyta padėka Neurologijos skyriaus slaugytojui Virgilijui Ragauskui.

2018 05 17

 

Ranka rašytas Vaikų ligų I skyriaus vedėjai Nijolei Mačerinskienei ir jos vadovaujamam personalui skirtas atvirukas nuo Ismaelio ir mamos.

2018 05 17

 

Ranka rašyta padėka Ortopedijos traumatologijos II skyriaus slaugytojos padėjėjai Svetlanai Filipovai

2018 04 17

 

Atrodo tiek nedaug, bet jau praėjo 3 mėn nuo vaiko gimimo, tad norėčiau padėkoti Kristinai Ramonaitienei ir jos komandai priimant vaiką į šį pasaulį ir leidžiant būti šalia žmonos viso proceso metu. Taip pat norėčiau padėkoti Andriui Daukšai už įdomias ir profesionalias konsultacijas.

Darius Verbyla

2018 04 10

 

Nuoširdžiausias ačiū vaikų ligų 1-ojo skyriaus personalui už atsidavimą darbui, gebėjimą didžiulėje darbų gausoje, skuboje ir, švelniai tariant, ne pačiomis geriausiomis darbo sąlygomis rasti energijos šypsenai, atjautai ir mokėjimui prieiti prie mažųjų pacientų. Ypatinga padėka gerbiamai skyriaus vedėjai gyd. Nijolei Mačerinskienei, slaugytojoms Vilytei ir Daliai. Jūs puikios! 

Indrė

2018 04 09

 

Nuoširdžiai dėkojame Kauno klinikinės ligoninės Geriatrijos skyriaus darbuotojams, kurie gydo 406 palatoje gulinčią mūsų mamą Oną. Tariame didelį ačiū gydytojai Odetai Kučikienei. Begalinis dėkingumas palatos slaugytojai Vaidai Paliulionienei, kuri sugeba prakalbinti net sunkiai kalbančią mūsų mamą. Nuoširdi padėka slaugytojai Vidai Petraitienei, kuri nepraeis pro šalį nepaklaususi, ar ko neskauda, ar ko netrūksta, visada patars budinčioms dukroms, ką daryti vienokio ar kitokio sunegalavimo atveju. Dėkojame ir slaugytojai Gražinai Bakučionienei už supratingumą. Sveikiname Geriatrijos skyriaus personalą artėjančių šv. Velykų proga ir linkime sveikatos sunkiame Jūsų darbe. Dukros

2018 03 19

 

Vasario mėnesio ranka rašytos padėkos

Nuoširdų Ačiū tariame Geriatrijos skyriaus gydytojai O. Kusienei už išgelbėtą mūsų mamytės šimtametės O. Jankauskienės gyvybę ir sugražintą sveikatą po stiprių gripo komplikacijų. Gydytoja operatyviai ir profesionaliai parinko gydymo metodus, įvertinusi situaciją, (vis dėlto amžius 101 metai) atsakingai ir kvalifikuotai priėmė sprendimus.

O. Kusienė išsiskyrė gebėjimu bendrauti, jos nuoširdumas ir rūpestingumas lėmė, kad mamytė pasveiko ir šiandien kartu su mumis džiaugiasi Gyvenimu.

Taip pat dėkojame gydytojai J. Gudauskaitei, kuri ypač atidžiai ir jautriai bendravo su ligone, kompetentingai vertino jos būklę. 

Ačiū medicinos sesutėms (slaugytojoms) už jų atjautą, atsakingumą, pareigingumą. 

Atskiros padėkos nusipelno ir visas aptarnaujantis šio skyriaus personalas, kuris, negailėdamas savęs, atlieka tikrai sunkų darbą. 

Dar kartą Ačiū Jums. Tegul Dievas laimina Jūsų darbus ir žingsnius asmeniniame gyvenime.

Dukros Angelė, Marija, Viktorija

2018 03 13

 

Nuosirdus Ačiū ir pagarba, gražiam chirurgijos kolektyvui. Nuosirdus Ačiū chirurgui Dainiui Edvinui. Tai tikrai puikus kolektyvas, kur vyrauja darna, gerumas, atjauta. Dar neteko matyti, kad kol teko gydytis, visas skyrius suburtas pačių geriausių darbuotojų. AČIŪ JUMS, Mielieji. Linkiu, kad jūsų darbas, būtų vertinamas dorai. Su meile ir dekingumu, Nijole S.

2018 02 03

 

Padėka Fizinės medicinos ir reabilitacijos I skyriaus darbuotojoms

Padėka Fizinės medicinos ir reabilitacijos I skyriaus darbuotojoms

Padėka gydytojams ortopedams traumatologams Jonui Račkauskui ir Aurimui Širkai.

Padėka Fizinės medicinos ir reabilitacijos I skyriui

Ranka rašytas atsiliepimas 

2018 01 21

 

2018 m. sausio 18 dieną sūnus pateko į vaikų priėmimo skyrių. Buvau nustebinta viso personalo profesionaliu pareigų atlikimu, šiltomis šypsenomis ir nuoširdžiu noru padėti. Nuolatinis dėmesys, rūpestis ir daugybė gerų patarimų ateičiai, sveikatos stiprinimui. Maistas skanus, porcijos tikrai didelės. Be to, ir patalpos moderniai įrengtos, visur spindi švara. Žinoma, geriausia kai niekas neserga, bet po daugelio metų patekus į ligoninę likau tikrai labai maloniai nustebinta. Gydytojams, sesutėms ir kitiems darbuotojams intensyvios terapijos skyriuje tariu didelį AČIŪ!

Kristina J.

 

2018-01-14 su sūnum atvykome į infekcinių ligų skyrių, priėmė gyd. Ieva Merkytė. Prisipažinsiu, iš pradžių išgąsdino jaunas gydytojos amžius, bet jos atsidavimas ir požiūris i ligonį nustebino dar labiau. Nuostabi gydytoja! Išklausiusi nusiskundimus, atliko daugybę tyrimų, kad nustatyti diagnozę ir tik tada išleido i namus. Ir tikrai nesutiksiu, jog medicina korumpuota, viskas priklauso nuo žmogaus. Ačiū, gydytoja! Dar kartą įsitikinu, kad turi pasikeisti kartos ligonių, kurie galvoja, kad tuščiom nieko nebus.

Rasa A.

 

Nuoširdžiai dėkoju ligoninės personalui už išskirtinį dėmesį ir skubiai suteiktą operatyvią pagalbą. Ypatingą padėką norėčiau išreikšti Suaugusiųju priėmimo ir skubios pagalbos skyriaus vedejai ir visam aptarnaujančiam personalui, taip pat Reanimacijos Skyriaus vedėjui Kazimierui Vieželiui, gydytojai Olgai Suchadolskienei, gydytojui Remigijui Šakaliui ir sesutems Giedrei Neutautaitei bei Elenai Vismantienei už tikrai greitą ir profesionalų pagalbos suteikimą ir sveikatos būklės stabilizavimą. Išskirtinės padėkos nusipelnė ir Diagnostikos skyriaus vedeja Irena Šidiškienė, gydytojas Juozas Kasciuška, gydytoja Gintare Urniežiutė, o taip pat visas skyrių aptarnaujantis personalas už ypatingą dėmesį, kvalifikuotą gydymą ir rūpestį. Viso ligoninėje praleisto laiko metu jaučiau supratingumą ir kantrybę: jautriai ir dėmesingai buvo išklausyti visi nerimastingi pojūčiai, įsigilinta į problemą, nustatyta tiksli diagnozė ir tinkamai parinktas gydymas. Kuo geriausios kloties ir sėkmės Jums visiems! Ligoniams taip reikalingos Jūsų žinios, šiluma, gerumas.

Pagarbiai, Jaroslava E.

2018 01 14