2019 m. padėkos

2018-12-31

Nuoširdus ačiū fizinės medicinos ir reabilitacijos II skyriaus gydytojai Jolantai Raslavičienei bei skyriaus vedėjai Dianai Milonienei, o taip pat visam personalui už rūpestį, nuoširdumą, supratingumą mano mamai, kuri po ligosgydėsi skyriuje ir atgavo pasitikėjėjimą savimi. Linkim visiems sveikatos ir kantrybės. 

Daiva L.

2019 03 18

 

Noriu padėkoti Chirurgijos skyriaus personalui. Atvykau į priėmimo skyrių su skausmais pilvo srityje, buvo greitai nustatyta priežastis ir operuota. Ačiū chirurgui Gintui Vislavičiui, skyriaus sesutėms ir salugytojoms. Ačiū už rūpestį, už priežiūrą, pagalbą, už Jūsų šypsenas, kurios labai palengvina gijimą po operacijos. Ačiū Jums visiems ir sėkmės Jums Jūsų darbuose.

Daiva D. 

2018 03 18

 

Daug metu teko ir patiems ir artimiesiems naudotis reabilitacijos paslaugomis,nepaprastai malonus kolektyvas, profesionalūs darbuotojai,dėkoju visiems!!! Sėkmės ir didžiulės ištvermės jums, mūsų geradariai gelbėtojai.

Jadvyga V.

2019 03 12

 

Nuoširdus ačiū gyd. Rasai Rudžionytei ir gyd. Arvydui Biesevičiui už profisionalų aptarnavimą, Kai kas žiūri į aplinką kurioje gydosi, o man svarbiau žmonės, kurie mane gydo. Kantrybės jums ir nuoširdumo pasiaukojinčiame Jūsų darbe.

2019 03 05

 

Noriu pasidžiaugti Kardiologijos skyriaus personalu, jo puikiu aptarnavimu, šiltu bendravimu. Labai skaniai maitina! Norėčiau čia sugrįžti, bet to sau nelinkiu :) Sėkmingo Jums darbo!

2019 02 28

 

Noriu padėkoti visiems Akušerijos ginekologijos skyriaus darbuotojams už puikią priežiūrą belaukiant ateinat į šį pasaulį mūsų dukrytės.
Už kompetentingą darbą, malonų bendravimą, profesionalumą ir, svarbiausia, žmogiškumą ir jaukią aplinką, kurios taip reikia tokią svarbią gyvenimo akimirką.
Esu dėkinga visom akušerėm, bet ypatingai akušerei Raimondai, kuri buvo su manimi gimdymo metu, buvo maloni, supratinga, rūpestinga kaip mama :-)
Taip pat AČIŪ gimdymą priėmusiam gyd. A.Daukšai.
Ir didelis didelis AČIŪ skyriaus vedėjai Godai Jievaltienei. Pirmą kartą susidūriau su tokia malonia, švelnia,rūpestinga gydytoja!
Visiems didžiausios sėkmės darbe bei gyvenime.

2019 02 25

 

Didelis ir nuoširdus ačiū Fizinės medicinos ir fizinės reabilitacijos II skyriui už nuoširdumą, visišką atsidavimą paciento poreikiams, dėmesį ir įsiklausymą į ligonio problemas. Norime padėkoti Rasa Buinauskienei, Rūtai Beitnaraitei, Laurai iš vertikalios vonios ir visam personalui.

Rasa ir Gytis V.

2019 02 25

 

Didelis ačiū dienos chirurgijos skyriaus personalui už pagalbą, malonia priežiūrą ir pagalbą. Gydytojui chirurgui E. Žurauskui už profesionalumą, išklausymą, kantrybę ir rūpestį. Jūsų komandos dėka nejauti ligoninės "sienų spaudimo", baimės ir biurokratizmo. Šitame skyriuje dirba nuoširdūs ir atsakingi, savo darbą gerbiantys specialistai. Ačiū Jums, kad esate.

Birutė R.

2019 02 21

 

Ranka rašytos padėkos Ortopedijos ir traumatologijos II skyriaus darbuotojams.

2019 02 18

 

Noriu pasidžiaugti ir padėkoti Kauno klinikinės ligoninės Akušerijos ir ginekologijos skyriaus sesutėms, slaugytojoms, gydytojoms. Jei ne čia dirbantys žmones, būtų baigęsi liūdnai. Todėl labai didelis ačiū Godai Jievaltienei ir Arūnui Daukšai. Be jūsų atsidavimo savo darbui nebūtų mano džiaugsmo. Dar noriu padėkoti Valerijai Perminaitei už suteiktą išsamią informaciją ir pagalbą. Ačiū Danguolei Skidrienei už palaikymą, informaciją – nereali sesutė palaikiusi mane iki pat operacinės durų.

Didelis Ačiū Ilonai Joneliūnienei už rūpestį, supratingumą bei suteiktas sąlygas. Labai ačiū visiems. Džiaugiuosi pasirinkusi šią ligoninę, gavau visapusę pagalbą čia dirba patys geriausi specialistai. Dar tiek laiko praleidus ligoninėje noriu pasidalinti savo mintimis apie mokamą palatą. Man patiko palatoje sukurta atmosfera, kaip namie ir normali kaina. Tikrai rekomenduoju.

2019 02 18

 

Ranka rašyta padėka Fizinės medicinos ir reabilitacijos II skyriui.

2018 02 07

 

Ranka rašytos padėkos Fizinės medicinos ir reabilitacijos II skyriui.

2018 02 06

 

Odos ir venerinių ligų skyriaus pacientės ranka rašyta padėka.

2019 02 02

 

Komentaras parašytas mūsų „Facebook“ paskyroje:

Ilona Joneliūnienė, tai angelas sargas, kuris padėjo į šį pasaulį atkeliauti mano dukrytei. Nuostabi akušerė, jautri, švelni. Esu patenkinta Kauno klinikinės ligoninės akušerijos ginekologijos skyriaus personalų. Ačiū Jums visiems.

2019 01 24

 

Nuoširdi padėka gydytojui - ortopedui traumatologui V. Alšauskui už gydymą buitinės traumos. Visas gydymas nuo ligos diagnozės iki pilno išgydymo vyko labai tikslingai, rūpestingai konsultuojant .Gydytojas yra i geras specialistas, visada geros nuotaikos, gebantis suprasti pacientą ir jam visada profesionaliai padėti. Kantrybės, sėkmės ir geležinės sveikatos gydytojui!


Ranka rašyta padėka Dienos chirurgijos II skyriaus chirurgui N.Liukui ir Fizinės medicinos ir reabilitacijos masažistei R.Siniauskienei.

2019 01 24

 

Ranka rašyta padėka Neurologijos II skyriaus personalui

2019 01 08

 

Ranka rašyta padėka Dienos chirurgijos skyriaus personalui

2019 01 04

 

Nuoširdi padėka gydytojui - ortopedui traumatologui V. Alšauskui už gydymą buitinės traumos. Visas gydymas nuo ligos diagnozės iki pilno išgydymo vyko labai tikslingai, rūpestingai konsultuojant .Gydytojas yra i geras specialistas, visada geros nuotaikos, gebantis suprasti pacientą ir jam visada profesionaliai padėti. Kantrybės, sėkmės ir geležinės sveikatos gydytojui!

Vilma M.

2019 01 03