Dienos chirurgijos centre – dar viena fotomenininko paroda

2014-11-27

VšĮ Kauno klinikinės ligoninės Dienos chirurgijos centras tęsia gražias tradicijas – paskutinėmis lapkričio dienomis jo patalpose atidaryta fotomenininko Alvydo Urbano fotografijų paroda. Jos atidaryme dalyvavęs nuotraukų autorius tikino, kad "Auros" ciklo parodą sudaro iš viso 33 meninės nuotraukos, tačiau ligoninės pacientų ir personalo akis džiugins tik 12 iliustracijų. "Parodai tiesiog išnaudojau tiek erdvės, kiek buvo įmanoma", – pasakojo A. Urbanas.

Kūrėjas aiškino, kad parodai atrinko ir prieš dvidešimt metų darytas nuotraukas, kuriose daugiausiai atsispindi modernaus šokio teatro "Aura" šokėjų pasirodymai.

Žvelgiant į nuotraukas, susidaro įspūdis, kad įvairiomis spalvomis apšviesti šokėjų kūnai plevena tamsiame scenos fone, tarsi pripildydami gyvybe kosminį vakuumą. Tikrąją fotografijų vertę galima suprasti tik pamačius jas pačioje parodoje.

Dienos chirurgijos centre nuolat rengiamos vis naujų fotomenininkų ir dailininkų parodos. Anksčiau čia savo parodą buvo surengęs meninės fotografijos meistras Feliksas Kerpauskas ir kiti kūrėjai.