Karnavalas Kauno klinikinės ligoninės kolektyvo vaikams ir mažiesiems pacientams

2015-12-23

Kauno klinikinėje ligoninėje prieš Kalėdas surengtas tradicinis šventinis karnavalas, į kuri susirinko darbuotojų atžalos ir čia gydomi mažieji pacientai.

Šventės pradžioje su vaikais bendravo, žaidė žaidimus profesinės sąjungos komiteto narės persirengusios Klounu bei Snieguole, vėliau atkeliavo ir Kalėdų senelis, kuris su Snieguole.

Prieš šventę buvo pristatytos ligoninės skyrių pagaminti Advento vainikai. Gražiausiais išrinkti Vaikų II skyriaus, akušerijos ginekologijos ir Dienos chirurgijos skyrių dirbiniai.

Šventėje dalyvavo ir labdaros ir paramos fondo „Saulės smiltys“ atstovės Marija Dubickienė bei Giedrė Rusytė. Jos aprangė atsivežtomis kaukėmis ligoninėje gydomus vaikučius.