Kauno klinikinės ligoninės darbuotojai Advento vakarą klausėsi klasikos

2015-12-21

Gruodžio 17 d. Vytauto Didžiojo universiteto didžiojoje salėje tradiciškai surengtas Advento vakaras, pagerbti Kauno klinikinės ligoninės darbuotojai.

„Šis Advento vakaras – tai mūsų visų tradicija ir, be abejonės, būtent taip palydime 2015-uosius, kurie, pripažinkime, nebuvo lengvi. Jie buvo tokie pat sudėtingi, kaip ir kiekviena diena, kurią dirbate ligoninėje, - renginio pradžioje darbuotojams kalbėjo Kauno klinikinės ligoninės direktorius Gediminas Abeciūnas. - Jei manytume, kad laikas gydo žaizdas, tai reikštų, kad medicinai vietos kaip ir nelieka. Bet yra visiškai kitaip. Juk per metus pagydome dešimtis tūkstančių pacientų, kasdien įspėjame juos apie atsėlinusias ligas, o neretai kovojame dėl jų gyvybės tiesiogine to žodžio prasme. Toks mūsų darbas. Todėl pirmiausiai, ką noriu pasakyti, Ačiū Jums už tai. Ačiū, kiekvienam iš jūsų.“

G.Abeciūnas pasidžiaugė šiais metais įgyvendintais projektais. Vasaros viduryje buvo praplėsta automobilių stovėjimo aikštelė. Pacientus lankantiems artimiesiems dabar atsirado daugiau vietos pasistatyti automobilius. Nuo šių metų pradžios vyksta intensyvi Infekcinio korpuso renovacija. Tai vienas svarbiausių ligoninės projektų 2015-aisiais. Iš vidaus rezervų Infekciniame korpuse atnaujinta dalis palatų.

Vadovas padėkojo ir partneriams: labdaros ir paramos fondui „Saulės smiltys“, besirūpinančiu tuberkulioze sergančiais ligoniukais, „Affidea Lietuva“ vadovui Vitalijui Orlovui, kurio magnetinio rezonanso tomografijos centras padėjo ligoninei sutaupyti maždaug 1,5 milijono eurų.

„Visa tai, ką paminėjau ir visas mūsų darbas yra nukreipti į vieną tikslą - gydymo paslaugų prieinamumą ir gydymo kokybės gerinimą, kad pacientai iš mūsų išvyktų sveiki ir laimingi. Šia proga tiktų ir posakis, kad: „Gydytojo apsilankymas pas ligonį yra labai reikalingas, bet kuo greičiau gydytojas išeis, tuo pacientui bus geriau“. Tad visiems mūsų pacientams linkiu sveikatos, o Jums, mielieji, stiprybės, gražių artėjančių šventų Kalėdų ir malonaus šio Advento vakaro|“, - palinkėjo G.Abeciūnas.

Ligoninės vadovas su pavaduotoja Gražvyde Masiliūniene renginio metu įteikė apdovanojimus šiems darbuotojams: Infekcinių ligų I skyriaus vedėjai Rimantei Balčiūnaitienei, I Konsultacinės poliklinikos vedėjai Leonei Čepinskienei, Vidaus ligų diagnostikos vyresniajai slaugytojai Daivai Klinavičienei, Urologijos skyriaus gydytojui Liudui Bosui, Ūkio aprūpinimo ir teritorijos skyriaus vedėjai Loretai Stanionytei, statistikos skyriaus vedėjai Lilijai Butkienei, Suaugusių intensyvios terapijos ir reanimacijos I skyriaus vyresniajai slaugytojai Irenai Skatikinei, Ortopedijos ir traumatologijos II skyriaus chirurgui Robertui Jasiukevičiui.

Po to vakaras buvo paskirtas gražiausioms operų ir operečių arijoms. Jas atliko Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro solistai Gražina Skinderytė – Kurnickienė ir Vytautas Kurnickas. Pantomimos teatro meistriškumą demonstravo aktorius Virginijus Bortkečius. Renginį vedė ir įvairių lietuvių poetų eiles skaitė dramos aktorius Petras Venslovas.