Kauno klinikinės ligoninės direktorius pristatė veiklos atskaitą

2018-03-27

Kauno klinikinės ligoninės direktorius prof. Albinas Naudžiūnas pristatė veiklos atskaitą. Renginio metu vadovas įteikė padėką filialo Prano Mažylio gimdymo namai laikinai pareigas einančiai vedėjai Irenai Tumelionienei už gerą darbą ir Sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos sveikinimą Vidaus ligų skyriaus vedėjui Alfredui Bagdonui jubiliejaus proga.

Ataskaitos duomenimis, 2017 m. Kauno klinikinėje ligoninėje ir jos filiale didėjo ambulatorinių apsilankymų ir konsultacijų skaičius: atitinkamai 1,3 % ir 2,9 %.

2017 m. Įstaiga dirbo pelningai, TLK sutartiniai įsipareigojimai įvykdyti. Ambulatorinių paslaugų konsultacijų ir apsilankymų kiekis išlieka didėjantis. 2017 m. buvo atsisakyta 42 stacionarinių lovų ir dėl to padidėjo lovų užimtumas.