Į mažųjų pacientų palatas atkeliavo Šv. Velykos

2015-04-03

Kauno klinikinės ligoninės II Vaikų ligų skyriuje nuo tuberkuliozės besigydantiems vaikams ligoninės profesinės sąjungos komiteto nariai surengė įspūdingą velykinę popietę. Šv. Velykų išvakarėse į žaidimų kambarį buvo sukviesti beveik visi mažieji ligoniukai, išskyrus, žinoma, sergančiuosius atviros tuberkuliozės formomis. Vaikams ligoninės darbuotojai paruošė staigmeną – jiems siūlyta ne tik pasivaišinti saldainiais, bet ir nuskinti nuo vazoje sumerktų šakelių kiaušinius, sudėtus į nunertus krepšelius. Šiuos krepšelius per kelioliką dienų nunėrė Ginekologijos skyriaus auksarankė Dalia Šaulauskienė.

"Ši velykinė popietė buvo skirta pratesiant Baltosios ramunės dienos (Tarptautinės tuberkuliozės dienos) akciją, kuri buvo surengta Kauno mieste", – sakė VšĮ Kauno klinikinės ligoninės darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkė Irena Tavgenienė.

Pasak jos, profesinės sąjungos komitetas skiria ypatingą dėmesį tuberkulioze sergantiems vaikams. Kasmet jie kviečiami dalyvauti ir ligoninės darbuotojų vaikams rengiamoje kalėdinėje šventėje, ir per Užgavėnes kartu su visais pavalgyti blynų.

Informaciją parengė Gediminas Stanišauskas
VšĮ Kauno klinikinės ligoninės atstovas ryšiams su visuomene