Medicinos darbuotojų dieną – padėkos ir koncertas

2014-04-30

Kauno klinikinės ligoninės profesinė sąjunga surengė gražią šventę darbuotojams Medicinos darbuotojų dienos proga. Ji į didžiąją auditoriją surinko keliasdešimt ligoninės darbuotojų. Šia proga administracijos sprendimu padėkos raštais buvo apdovanoti labiausiai pasižymėję profesinėje veikloje įvairių skyrių gydytojai, slaugytojai, slaugytojų padėjėjai.

Direktoriaus pavaduotoja koncervatyviai medicinai Gražina Žiedelienė ir direktoriaus pavaduotoja motinos ir vaiko sveikatos priežiūrai Dalia Bučienė padėkos raštus įteikė net 33 ligoninės medicinos personalo darbuotojams, kuriuos į šventinę popietę pakvietė profsąjungos pirmininkė Irena Tavgėnienė.

Susirinkusiųjų laukė ir maloni staigmena – šventinis koncertas. Gerai žinomas populiarias dainas klinikinės ligoninės darbuotojams profesinės šventės proga atliko Lietuvos estrados dainininkė Nijolė Tallat- Kelpšaitė ir kartu su ja dainuojantis dainų tekstų ir muzikos autorius Robertas Jasinskas. N.Tallat-Kelpšaitei teko pajusti Kauno klinikinės ligoninės gydytojų rūpestį ir nuoširdumą besigydant stacionare.

„Tai nuostabūs žmonės, kuriuos sutikau savo gyvenime užklupus ligai“, – teigė N. Tallat-Kelpšaitė.

Džiugu, jog į nuoširdžiausio gydytojo konkurso, kurį organizavo dienraštis „Kauno diena“ ir Lietuvos gydytojų sąjunga, rinkimų dešimtuką pateko klinikinės ligoninės gydytoja dermatovenerologė Virginija Rotkienė.

Medicinos darbuotojų diena Lietuvoje pradėta minėti prieš dešimt metų, tuomečio sveikatos apsaugos ministro Juozo Oleko iniciatyva.