Slaugytojoms koncertavo Vytauto Didžiojo universiteto kvartetas

2014-05-12

Tarptautinės Slaugytojų dienos proga Kauno klinikinės ligoninės slaugytojoms ir slaugytojoms padėjėjoms Didžiojoje auditorijoje koncertą surengė Vytauto Didžiojo universiteto kamerinio orkestro kvartetas.

Per maždaug 40 minučių pasirodymą styginių kvartetas (Rasa Žiaugaitė, Rita Bieliauskaitė, Rūta Balniūtė ir Solveiga Vėbraitė) atliko gerai žinomus klasikinius kūrinius, o keletą dainų sudainavo orkestro mecosopranas Karolina Ščiuckaitė.

Jau po koncerto orkestro direktorė R. Bieliauskaitė sakė, kad muzikantams tenka gana dažnai koncertuoti, o pati muzika gali gydyti žmogaus sielą panašiai, kaip ir medicina kūną.

"Dalį žmonių, jei jie moka klausyti ir girdėti, muzika tikrai gydo. Juk dažnai sakoma: "Jei rami dūšia, tai ir kūnas sveikas", – pridūrė VDU Muzikos akademijos kamerinio orkestro direktorė R. Bieliauskaitė.