Sveikinimas Lietuvos Didžiojo Kunigaikščio Mindaugo karūnavimo proga

2014-07-06

Mieli ligoninės darbuotojai ir pacientai

Kasmet liepos 6–ąją, minėdami Lietuvos Didžiojo Kunigaikščio Mindaugo karūnavimą pirmuoju ir vieninteliu Lietuvos karaliumi, didžiuojamės tūkstantmete šalies praeitimi, istorine asmenybe – Mindaugu, iškėlusiu Lietuvą Vakarų Europos valstybių kontekste.

Jau spėjome įsitikinti, kad valstybės tvirtumo pamatas – žmonių vienybė, senųjų tradicijų atgaivinimas ir puoselėjimas šeimose, kolektyvuose, Lietuvos žmonių bendras siekis kurti tokią valstybę, kurioje miela gyventi, dirbti ir švęsti ne tik mums patiems, bet ir mūsų vaikams.

Lietuvos Valstybės – Karaliaus Mindaugo karūnavimo dienos proga nuoširdžiai sveikinu visus ligoninės darbuotojus bei jų šeimų narius, ligoninės skyriuose besigydančius pacientus. Linkiu karališkos stiprybės ir pastangų įveikiant Jūsų kelyje pasitaikančias negandas.

Būkite stiprūs kaip mūsų valstybė. Su artėjančia Lietuvos valstybės diena!

Gediminas Abeciūnas

VšĮ Kauno klinikinės ligoninės direktorius