Naujagimių skyrius

Naujagimių skyriaus gydytojai teikia konsultacinę pagalbą naujagimiams (iki 30 gyvenimo paros) visais Jums rūpimais klausimais. Konsultacijos teikiamos kiekvieną darbo dieną nuo 12 iki 18 valandos, kreipiantis į Konsultacijų ir diagnostikos skyriaus registratūrą (Josvainių g. 2, I aukštas). Telefonas pasiteiravimui (8 37) 306 067. Su savimi reikia turėti šeimos gydytojo siuntimą, naujagimio gimimo liudijimą. Neturint siuntimo, konsultacija mokama.

Kontaktai (Josvainių g. 2)

Skyriaus vedėja
Neonatologė Jolanta Angelė Gineikienė Tel.: (8 37) 306 067
Vyresnioji slaugytoja:
Vyresnioji slaugytoja Irena Tavgenienė Tel.: (8 37) 306 065

Apie skyrių

Skyrius pagalbą teikia visą parą

Skyrius turi šiuolaikiškų modernių inkubatorių, kvėpavimo sistemų, padedančių nebrandiems plaučiams kvėpuoti. Taip pat monitorių ir kitos aparatūros, kuri reikalinga neišnešioto ir išnešioto naujagimio gydymui (neišnešioti naujagimiai slaugomi nuo 34 nėštumo savaitės).

2004 metų gruodžio 20 dieną ligoninei suteiktas „Palankios naujagimiams ligoninės“ vardas. Tai reiškia, kad ši gydymo įstaiga pripažinta, jog kūdikių žindymas yra sveikatos pagrindas kūdikiams bei jų mamoms.

2009 m. pakartotinai suteiktas „Palankios naujagimiams ligoninės“ vardas.

Skyriuje dirba patyrę gydytojai neonatologai, gerai savo darbą išmanančios naujagimių slaugytojos. Šių žmonių darni komanda padeda naujagimiui gimdymo metu, gydo ir slaugo sergančius, moko mamas maitinti ir prižiūrėti naujagimius.

Skyriaus personalas visada pasiruošęs padėti, kad naujagimis gimtų saugiai ir augtų sveikas.

 

Informacija atnaujinta 2016-08-17