P3240207.JPG

Kauno klinikinės ligoninės medikams penktadienį atlikta 50 testų dėl COVID-19.

P3240207.JPG

Kauno klinikinės ligoninės infekcinių ligų gydytojai, administracija, ligoninės Ekstremalios situacijos darbo grupė, kuriai pavesta koordinuoti kovą su COVID-19, reiškiame visišką pasitikėjimą mūsų įstaigos generaliniu direktoriumi prof. Albinu Naudžiūnu. Manome, kad sprendimas laikinai jį nušalinti nuo pareigų šiuo nelengvu visiems laikotarpiu buvo skubotas ir remiantis nepagrįstomis interpretacijomis.

DSC_0006.JPG

Lietuvos gydytojų sąjunga, jos prezidento Liutauro Labanausko iniciatyva suorganizuota paramą įvairias maisto produktais.

DSC_0002.JPG

Sunkiai dirbant sveikatos labui labai svarbu vartoti daug skysčių. Tuo, tarpininkaujant Kauno savivaldybei, pasirūpino Kauno bendrovė AB „Volfas Engelman“.

inf3.JPG

Kauno klinikinė ligoninė, kuri yra vien iš penkių kovojančių su COVID-19 virusu gydymo įstaigų, kasdien sulaukia daugybės geradarių dėmesio. Toks visuomenės palaikymas ligoninės kolektyvui įkvepia daug jėgų ir optimizmo.

DSC_0001.JPG

Uždarius dėl karantino visas ugdymo įstaigas Kauno savivaldybė pagelbėjo mūsų darbuotojams dėl jų vaikų priežiūros.