Mindaugas2.jpg

„Kraštas, kurį iš savo protėvių paveldėjom, yra mūsų. Vadinam jį Lietuva ir norim, kad šis žodis iš pasaulio kalbos, iš jo žemėlapių neišnyktų. Rašom ir tariam jį kartu su kitais nemažiau vertais, garbintais tautų ir valstybių vardais, norim, kad su pagarba mus ištartų.“
Justinas Marcinkevičius

Mielieji,
Valstybė visu pirma tai mūsų namai, tik nuo mūsų visų priklauso, kiek juose jauku gyventi, kokius mus mato pasaulis. Didžiuokimės savo valstybe ne tik per šventes, bet ir kasdieniniuose darbuose.
Sveikiname su mūsų Valstybės ir Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo švente!

DSC_0287.JPG

Ketvirtadienį, birželio 8 d. iš Vokietijos ligoninių į Kauno klinikinę ligoninę atvežtos 65 geros būklės lovos ir tiek pat spintelių.

Krovinys atgabentas trimis sunkvežimiais. Labdarą surinko Vokietijos Žemutinėje Saksonijoje esančio Auricho miesto katalikų bažnyčios Maltos ordino nariai.

20170529_125311.jpg

Į Kauno klinikinę ligoninę iš Italijos atvyko sunkvežimis su dovanotomis lovomis, čiužiniais, patalyne ir kitais svarbiais pacientams daiktais.

medikuDienafoto.jpg

Mūsų ligoninės medikus ir slaugytojas profesinės šventės proga pasveikino ligoninės vadovai, o vakare surengti miesto medicinos darbuotojų apdovanojimai, kuriose daug kartų minėtas ir mūsų ligoninės darbuotojų vardai.

IMG_9032.JPG

Lietuvos socialinio žemėlapio duomenimis, mūsų šalyje 2014 m. buvo daugiau kaip 9,9 tūkst. socialinės rizikos šeimų, kuriose augo 19,6 tūkst. vaikų. Kauno mieste tokių socialinės rizikos šeimų buvo 438 (620 vaikų), o Kauno rajone – 282 šeimos ir 555 vaikai.

DSC_0022.JPG

Penktadienį, kovo 24 d., pasaulinės tuberkuliozės dienos proga, šalia Kauno klinikinės ligoninės, kur gydomi šia liga sergantys vaikai, surengta akcija „Baltos ramunės diena” ir atidengta menininko Merkio Žebrausko sukurta Vaikų svajonių ramunė.