Naujienos

VerygaJoneliun.jpg

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) ir Lietuvos akušerių sąjunga (LAS) sutarė bendromis jėgomis skatinti Lietuvos moteris naudotis šiuolaikinės medicinos pasiekimais ir rinktis sau bei kūdikiui saugų gimdymą sveikatos priežiūros įstaigoje. Tai numatyta sutartyje, kurią pasirašė sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga ir LAS prezidentė Ilona Joneliūnienė, kuri taip pat yra ir Kauno klinikinės ligoninės vyr. akušerė.

(daugiau...)
Eglė Kubiliūtė.JPG

„TV pagalbos“ žvaigždė Gerda Žemaitė naujienų portalui 15min papasakojo apie aktualią gimdžiusioms moterims problemą – prasiskyrusius pilvo raumenis (diastazė) ir dėkojo mūsų medikams. „Noriu pasakyti padėką dviem chirurgams, kurie mane operavo – tai Eglė Kubiliūtė ir Audrius Paršeliūnas", – sakė moteris.

(daugiau...)
DSC_0161.JPG

Kauno klinikinės ligoninės Fizinės medicinos ir reabilitacijos I skyriuje pacientai klausėsi poezijos ir dainų. Jiems kasdienybę skaidrino dainuojamosios poezijos atlikėja, pedagogė ir Žaliakalnio progimnazijos vaikų popchoro „Linksmieji muzikiniai laumžirgiai“ vadovė Jūratė Dailydėnienė. Savo eiles skaitė poetė Zita Pranckevičienė.

(daugiau...)
naujagim.JPG

Per praėjusius metus atnaujintame, šviesiame ir erdviame mūsų ligoninės Akušerijos ginekologijos skyriuje pasaulį išvydo 1168 naujagimiai. Iš jų buvo trys dvynukai. Pirmą naujųjų 2020 metų parą gimė dvi mergytės. Pernai metus pradėjome sulaukę dviejų vyrukų.

(daugiau...)
DSC_0103.JPG

Kauno klinikinės ligoninės generalinis direktorius prof. Albinas Naudžiūnas antradienį pasveikino darbuotojus su artėjančiomis šventėmis ir pakvietė paklausyti puikios akordeono muzikos. Klasikos šedevrus ir tango melodijas grojo trio „Indeed“ - tai trys jauni, veržlūs ir perspektyvus akordeonistai: Laimonas Salijus, Sandra Veverskytė ir Lukas Katinas.

(daugiau...)
4.JPG

Kauno klinikinėje ligoninėje surengtas praktinis seminaras slaugytojoms apie komunikaciją su pacientais ir streso valdymą.
Sveikatos priežiūros ir farmacijos specialistų kompetencijų centro dėstytoja Beatričė Rudienė supažindino su naudingais patarimais, kaip sklandžiai bendrauti su pacientais įvairiose situacijose, valdyti stresą, konfliktus. 

(daugiau...)