Jungimas.png

Patvirtinti pagrindiniai dokumentai, susiję su tolesniu ligoninių reorganizacijos procesu bei naujos – Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Kauno ligoninės – veikla.

20200518_090536.jpg

Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga skyrė padėkas mūsų medikams: „Dėkoju už pasiaukojimą mediko profesijai, nuoširdų ir kilnų darbą ekstremalios situacijos ir karantino metu Lietuvoje, siekiant užkirsti kelią tolesniam naujojo koronaviruso (COVID-19) plitimui. Jūsų indėlis – neįkanojamas! Linkiu jusm geros sveikatos, laimės ir sėkmės!“

akuserinis2.JPG

Jau leidžiame mūsų gimdyvėms būti kartu su vienu artimuoju asmeniu, tačiau ligonių lankymas vis dar neleidžiamas, išskyrus tam tikrus atvejus. Pristatome sąlygas.

Palat1.JPG

Švelninant karantino sąlygas, tikimės, kad Sveikatos apsaugos ministerija nuo gegužės 18 d. leis gimdymo metu dalyvauti artimajam asmeniui.

Numatoma leisti gimdymo metu dalyvauti gimdyvės artimąjam tokiomis sąlygomis:

DSC_0002.JPG

Sveikiname visas slaugytojas su profesine švente! Jūs esate arčiausiai pacientų, kuriems taip reikalingas Jūsų rūpestis, atjauta. Ypač Jūsų darbo svarbą matome dabar, kai visas pasaulis kovoja su pandemija. Ačiū!

DSC_0007 – kopija.JPG

Sveikiname mūsų akušeres su jų profesine švente! Didžiuojamės jų darbu Akušerijos ginekologijos skyriuje.
Sulaukiame daug šiltų ir gražių pacienčių atsiliepimų apie mūsų akušerių rūpestingumą ir dovanojamą šilumą. Ačiū Jums ir linkime daug sėkmės!