Dienos chirurgijos skyriuje – jaunos tapytojos paroda

2018-04-05

Kauno klinikinėje ligoninėje, Dienos chirurgijos II skyriuje (Josvainių g. 2) pristatomi talentingos jaunos menininkės Danielos Vrubel darbai.

„Piešiu nuo ankstyvos vaikystės, o tapyti pradėjau penktoje klasėje. Pusę metų mokiausi pas dailininką Gintautą Vaičį natiurmorto tapymo guašu. Jis ir pasiūlė surengti parodą šioje ligoninėje“, – pasakojo D.Vrubel, šiuo metu besimokanti 12 klasėje.
Pedagogas ir dalininkas G.Vaičys sakė, kad Dienos chirurgijos skyrius puikiai tinka parodoms, nes turi erdvias ir šviesias patalpas. Iš tiesų čia surengta daug įvairių meno parodų.

Nuostabiu baleto šokiu susirinkusius parodos atidarymo dalyvius džiugino Andreja Gečiauskaitė. Ji atvyko su savo mokytoja Sandra Drovilaite. Neseniai dideliame tarptautiniame konkurse Vienoje jos užėmė penktą vietą. Taip pat renginyje akordeonu grojo Ričardas Navickas.

Parodos atidaryme dalyvavo Kauno klinikinės ligoninės vadovas prof. Albinas Naudžiūnas, jo pavaduotojai Gražvydė Masiliūnienė, Gražina Žiedelienė, Svetlana Kauzonienė, Kastytis Grigonis, Kauno klinikinės ligoninės Bendrosios chirurgijos klinikos vadovas prof. Donatas Venskutonis, Dienos chirurgijos II skyriaus vedėjas Povilas Kiela, chirurgas Edmundas Žurauskas, kiti ligoninės bendruomenės nariai.

Saulius Tvirbutas

autoriaus nuotr.