Dviračių žygio dalyviai padėkojo medikams

2020-07-07

Lietuvos karių asociacija Keliautojų klubas liepos 6 - 19 dienomis rengia dviračių žygį Lietuvoje „LT-102 No COVID-19“. Jo metu antradienio pavakare keliautojai apsilankė Kauno klinikinėje ligoninėje ir prie infekcinių ligų korpuso prikalė padėkos lentelę prie jų dovanoto suolelio, įteikė istorinę vėliavą, padalijo valstybės simbolius vienijančias vėliavėles - Lietuvos vienius.

Keliautojų klubo prezidentas Rolandas Lubys sakė, kad žygeiviai dviračiais planuoja aplankyti didžiąsias Lietuvos miestų ligonines bei padėkoti medikams už ištvermę ir pareigą kovojant su COVID – 19 pandemija. Iš viso jie nuvažiuos apie 1000 km.

Žygis LT-102 No COVID-19 pradėtas liepos 6 d. Mindaugo karūnavimo dienos minėjime S. Daukanto aikštėje, Vilniuje. Planuojamas maršrutas: Vilnius - Kaunas - Ventė - Nida - Klaipėda - Šiauliai - Panevėžys – Vilnius; apie 950 – 1050 km. Prie šio dviračių žygio bet kuriame kelionės etape gali prisijungti aktyvūs piliečiai. „Siekiame, kad kuo daugiau žmonių jungtųsi prie žygio. Prisijungę dalyviai nėra įpareigojami važiuoti visą atstumą. Tikimės ir skatiname, kad vietinės bendruomenės, koordinuojamos vietinių žygio ambasadorių, pasitiktų ir lydėtų žygio dalyvius pageidaujamą žygio atkarpą. Visos kelionės metu vešime iškėlę Lietuvos Respublikos ir Lietuvos istorines vėliavas, lankysime gamtinius, istorinius, technologinius, kultūros paveldo objektus“, - sakė R. Lubys.