Fotografijos kviečia tikėti stebuklais

2018-12-27

Kauno klinikinės ligoninės Vaikų priėmimo skyriaus patalpose rengiama fotografijos paroda ,,GYVYBĖS GROŽIS – TIKĖKIME STEBUKLAIS!”. Nuotraukų autorė – Kauno Fotodraugijos narė, Ugnies valdovų Mados teatro mokytoja, fotografė Sigita Urbonaitė. Modeliai – Kauno Ugnies valdovų baleto mokyklos ir Mados teatro modeliai. Modelių baleto mokytojos – Agnė Obelenytė-Paukštaitienė, Rima Panuškytė ir Gabrielė Žilionytė.
Tai unikalus partnerystės tarp VŠĮ Kauno klinikinės ligoninės ir VŠĮ Ugnies valdovai projektas, kurio tikslas – kurti estetiškai įkvepiančią aplinką žmonėms, kurioje gimtų teigiamos emocijos, sklistų pozityvios mintys, kurioje žmonės patirtų norą tapti kūrėjais.
Didelis stebuklas – gimti. Dar didesnis stebuklas - ateiti tyru, ištikimu, nuoširdžiu, tikinčiu ir pasitikinčiu, dovanojančiu dvasines dovanas nieko nelaukiant ,,kas už tai“. Bet pats didžiausias stebuklas – patikėti, kad tokie stebuklai iš tiesų vyksta ir tikrai supa mus. Parodoje atskleidžiamas įkvepiantis vaikų vidinio pasaulio grožis: tikėjimas stebuklais, prigimtinis žinojimas, kad svajonės pildosi, tyri ketinimai dovanoti aplinkai vaikiškas svajones ir savo ugdomą talentą. Svajonės suteikia pasauliui įdomumą ir prasmę. Nuoseklios ir protingos svajonės tampa dar gražesnės, kai kuria realų pasaulį pagal savo paveikslą ir panašumą. Žiūrėkime į vaikų akis – pasitikėkime jų žinojimu ir nuoširdžiai TIKĖKIME STEBUKLAIS! KURKIME GROŽĮ KARTU!
Paroda ,,GVYBĖS GROŽIS – Tikėkime stebuklais!“ yra antroji iš Ugnies valdovų Baleto ir Mados teatro mokyklos parodų ciklo ,,Gyvybės grožis“ dalis. Šių parodų tikslas – profesionalios menininkės Sigitos Urbonaitės dėka didinti profesionaliojo fotografijos meno prieinamumą bei baleto meno populiarinimą visuomenei, plėsti saviraiškos, žinių ir galimybių ribas.