Geradarių pagalba ligoninei – susitelkę įveiksime sunkumus

2020-03-18

Šiuo sudėtingu laikotarpiu į pagalbą medikams, kovojantiems su COVID-19, ateina daug geradarių: miesto valdžia, šauliai, verslo įmonės.

Prie korpuso, kur yra atskiras priėmimas į izoliuotas palatas, šauliai paskolino ir pastatė dvi karo lauko palapines, jei padidėtų atvežamų pacientų srautai. Jau buvo dienų, kai vienu metu atvyksta kelios greitosios. Dėl saugumo, infektologai privalo tinkamai pasirengti tokių pacientų priėmimui, todėl greitųjų brigadoms ir pacientams tenka palaukti. Tam, kad jiems nereikėtų būti vien automobiliuose ir šiltėjant orams, žmonėms pastatytos palapinės. „Džiaugiamės galėdami prisidėti“, - sakė Donatas Vasiliauskas, Lietuvos Šaulių sąjungos Vytauto Didžiojo šaulių II rinktinės karinio rengimo metodininkas kartu su kolegomis. Savo ruožtu Kauno miesto savivaldybė netoliese pastatė kelis lauko biotualetus.

Sulaukiame ir daug verslo įmonių paramos. Mūsų darbuotojams restoranai „Kibi Čibi“ „Jurgis ir drakonas“, „Pizza Verde“, „Du“, „Tigrasa“ ir kt. atveža maisto, sulčių, kavos, ‚Alma Littera“ pasiūlė pacientams knygų. Sulaukiame ir pavienių žmonių paklausimų, kuo jie galėtų būti naudingi. Ačiū visiems!