Išrinktos gražiausios kalėdinės puokštės

2017-12-19

Kauno klinikinės ligoninės profesinė sąjunga surengė tradicinę prieškalėdinę šventę vaikams ir darbuotojams. Jos metu išrinktos gražiausios ligoninės skyrių Kalėdinės puokštės, kurias sukūrė mūsų darbuotojai.
Daugiausia simpatijų sulaukė Kardiologijos skyriaus puokštė, antra vieta skirta Suaugusiųjų intensyvios terapijos ir reanimacijos II skyriui, trečioji – Naugamių skyriui.
Nuotraukose eilės tvarka pateiktos prizinės puokštės ir toliau visos likusios, kurios irgi žavėjo savo grožiu.
Taip pat apdovanoti gražiausiai pasipuošę skyriai. Nugalėtojais tapo Naujagimių skyrius, antri – Vaikų ligų II skyrius ir treti – Neurologijos II skyrius.
Nugalėtojus apdavonojo ir pasveikino Kauno klinikinės ligoninės direktorius Albinas Naudžiūnas.

Sauliaus Tvirbuto nuotr.