Kauno klinikinė ligoninė – labiausiai skaitmenizuota sveiktos įstaiga

2020-02-11

Vilniuje vykusioje viešųjų pirkimų konferencijoje apdovanotos labiausiai skaitmenizavusios savo pirkimų procesus organizacijos. Kauno klinikinė ligoninė sveikatos įstaigų nominacijoje užėmė pirmąją vietą.

Pagal perkančiųjų organizacijų skaitmenizavimo metodiką buvo vertinama 70 organizacijų ir kiekvienai iš jų nustatomas skaitmenizavimo balas. Metodikos kriterijai numatė, kad balai skiriami ne tik už pirkimo procesų skaitmenizavimo gylį, tačiau ir skaitmenizavimo kokybę bei rezultatus.

Renginį su sveikinimo kalba atidarė Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jekaterina Rojaka, kuri pastebėjo, kad apdovanojimai galėtų prisidėti prie naujovių ir modernumo viešajame sektoriuje skatinimo.

Renginyje „Labiausiai skaitmenizuotų perkančiųjų organizacijų apdovanojimų 2020 ir Viešųjų pirkimų konferencija“ Kauno klinikinė ligoninė sveikatos įstaigų nominacijoje užėmė pirmą vietą.

Pagal perkančiųjų organizacijų skaitmenizavimo metodiką buvo įvertinama 70 organizacijų ir kiekvienai iš jų nustatomas skaitmenizavimo balas (5 balų skalėje). Metodikos kriterijai numato, kad balai yra skiriami ne tik už pirkimo procesų skaitmenizavimo gylį, tačiau ir skaitmenizavimo kokybę bei rezultatus.

Renginį su sveikinimo kalba atidarė Ekonomikos ir inovacijų viceministrė Jekaterina Rojaka, kuri atkreipė dėmesį į tai, kad daug kalbame apie blogus pavyzdžius viešuosiuose pirkimuose, tačiau teigiamos pastangos ir pasiekimai lieka nepastebėti. Anot jos, šie apdovanojimai galėtų prisidėti prie naujovių ir modernumo viešajame sektoriuje skatinimo.