Kauno klinikinę ligoninę pasiekė Maltos ordino parama

2017-06-08

Ketvirtadienį, birželio 8 d. iš Vokietijos ligoninių į Kauno klinikinę ligoninę atvežtos 65 geros būklės lovos ir tiek pat spintelių.

Krovinys atgabentas trimis sunkvežimiais. Labdarą surinko Vokietijos Žemutinėje Saksonijoje esančio Auricho miesto katalikų bažnyčios Maltos ordino nariai.

„Jau dešimtmetį bendraujame su šv. Elzbietos seserų kongregacija Kaune, per ją susipažinome su Kauno klinikinės ligoninės direktoriaus pavaduotoja Gražvyde Masiliūniene, – pasakojo Maltos ordino atstovas Horstas Stammas. – Žinome, kad jūsų didelėje ligoninėje yra naujų lovų poreikis. Kai kurios Vokietijos gydymo įstaigos atnaujinusios savo inventorių skiria geros būklės lovas ir kitus daiktus labdarai.“

Kauno klinikinės ligoninės direktoriaus pavaduotoja G.Masiliūnienė sakė, kad Maltos ordinas labai atsakingai skiria paramą. „Šio ordino nariams anksčiau esame pasakoję apie savo veiklą ir Kauno klinikinės ligoninės svarbą regione. Džiaugiamės jų pasitikėjimu ir atvežtais daiktais. Rūpestis pacientų gerove mums yra prioritetinis, dėl to ieškome visų galimybių gerinti jų sąlygas: tiek iš savų resursų, tiek sulaukę geradarių pasiūlymų“, – sakė G.Masiliūnienė.

Kauno klinikinę ligoninę neseniai pasiekė ir įvairi medicininė įranga iš Italijos. Ligoninė jau daugiau kaip dešimtmetį bendradarbiauja su geradariu, mecenatu ir Lietuvos draugu iš Italijos Sergio Paterlini. Jis iš įvairių rėmėjų, fondų daug kartų yra surinkęs brangaus medicininio inventoriaus.​