Kauno klinikinė ligoninė rūpinasi gamta

2018-07-13

Įmonė „Archyvo naikinimo paslaugos“ įteikė sertifikatą, kruis liudija, kad mūsų gydymo įstaiga išsaugojo 10 medžių, nes jos nereikalingi popieriai buvo atiduoti perdirbimui.Sertifikate pažymima, kad išsaugojome 10 medžių. Daug tai ar mažai?

Štai tik keli faktai apie medžių naudą:

Vienas lapuotis per sezoną pagamina tiek deguonies, kiek 10 žmonių suvartoja per metus.

Medis prie medžio – ir jau miškas. Sugerdami žmonijos išmetamą anglies dvideginį miškai labai prisideda prie kaistančios planetos vėsinimo ir kovos su klimato kaita.

Vienas medis iki brandos auga kelis dešimtmečius, todėl ir vienas medis yra labai daug.

Dėl to didžiuojamės šiuo sertifikatu, nes išsaugojome net ne vieną, o 10 medžių!

Visas mūsų sunaudotas popierius keliauja į perdirbimą, todėl stipriai prisidedame prie miškų – žemės plaučių – išsaugojimo.