Kauno savivaldybė pasirūpino turinčiais vaikų medikais

2020-03-20

Uždarius dėl karantino visas ugdymo įstaigas Kauno savivaldybė pagelbėjo mūsų darbuotojams dėl jų vaikų priežiūros.

Kaip sakė Kauno savivaldybės Sveikatos apsaugos skyriaus vyr. specialistė Giedrė Juškaitė, tiek ikimokyklinio amžiaus, tiek vyresni vaikai karantino laikotarpiu bus prižiūrimi keliose ugdymo įstaigose. „Su jais bus pedagogai ir visuomenės sveikatos specialistai“, - sakė ji.

Dėkojame Kauno savivaldybei!

Džiugu, kad gydytojai ir slaugytojos darbuotojų kilnūs darbai sulaukia didelio visuomenės įvertinimo. Kasdien kreipiasi verslo, bendruomenių atstovai ir klausia, kuo galėtų padėti.

Dar dėkojame šiems geradariams: įmonei „Starna“ ir jos vadovei Gretai Varnaitei-Venskeinei, kuri finansavo paviljonų-koridorių nuomą judėti tarp zonų, dezinfekcinio skysčio tiekimą, restoranams „Kibi Čibi“ „Jurgis ir drakonas“, „Pizza Verde“, „Du“, „Tigrasa“, "Gardu kasdien" ir kt., kurie atveža maisto, Vaidai ir Laimonui Braziuliams už sultis, įmonei "Daisena" už kavą, leidykla "Alma Littera“ pasiūlė pacientams knygų. „Bitė“ privatiems klientams, kurie dirba mūsų ligoninėje gydytojais ir slaugytojomis nemokamai suteiks ryšio paslaugas 3 mėnesiams, Kauno šauliai pastatė palapines GPM.

Kartu mes įveiksime visus sunkumus!