Ligoninės filiale P.Mažylio gimdymo namuose – naujas vadovas

2018-04-04

Laikinai vedėjos pareigas ėjusi Kauno klinikinės ligoninės filialo P.Mažylio gimdymo namų vedėja Irena Tumelionienė nuo balandžio 3 d. perdavė šias pareigas m. dr. Tomui Biržiečiui.

I.Tumelionienė sako nusprendusi pailsėti ir pagalvoti apie tolesnę veiklą. „Po atostogų pagalvosiu, ką darysiu toliau. Man visada didžiausią džiaugsmą teikė terapinė veikla“, – sakė akušerė ginekologė I.Tumelionienė.

Už gerą darbą per Kauno klinikinės ligoninės metinės veiklos ataskaitos pristatymą ji yra gavusi Kauno klinikinės ligoninės vadovo prof. Albino Naudžiūno padėką.

I.Tumelionienę pakeitęs T.Biržietis, kaip ir ankstesnioji vadovė, yra populiarus mieste medikas, prieš kelerius metus išrinktas laureatu nuoširdžiausio gydytojo vardui (šį konkursą rengia dienraštis „Kauno diena“ ir Lietuvos gydytojų sąjunga).
T.Biržietis atėjo iš Lietuvos sveikatos universiteto Kauno klinikų, kur dirbo akušeriu ginekologu. Jis taip pat yra Lietuvos akušerių ginekologų draugijos valdybos narys.

T.Biržietis turi keturis vaikus: žurnalistu jau dirbantį Dominyką, aktorystę studijuojantį Kristupą, moksleivius Mykolą ir Smiltę. Žmona Skirmantė yra Vilniaus universiteto docentė, klasikinių kalbų ir literatūros dėstytoja.

Naujasis vadovas kolekcionuoja senojo Kauno vaizdus, domisi gimtojo miesto istorija. „Tai dar viena priežastis dėl ko džiaugiuosi, kad dirbsiu tarpukario aurą turinčiuose P.Mažylio gimdymo namuose“, - kalbėjo T.Biržietis.

Daugiau apie naująjį vadovą galite paskaityti „Kauno dienoje“: http://m.kauno.diena.lt/…/namai-kur-vaikai-jaucia-siluma