Maltos ordino parama

2018-05-23

Kauno klinikinę ligoninę pasiekė įvairi ligoninių įranga iš Vokietijos gydymo įstaigų.

Krovinys atgabentas dviem sunkvežimiais. Labdarą surinko Vokietijos Žemutinėje Saksonijoje esančio Auricho miesto katalikų bažnyčios Maltos ordino nariai.

šv. Elzbietos seserų kongregacijos atstovė sesuo Jolanta pasakojo, kad Lietuvos seserys kartu su tos pačios kongregacijos narėmis Vokietijoje ir Maltos ordinu organizuoja gabena labdarą į mūsų šalies įsaigas. „Jau daugiau kaip dešimtmetį bendraujame ir su Kauno klinikine ligonine“, - pasakojo sesuo.

Kauno klinikinės ligoninės direktorė slaugai ir maitinimui G.Masiliūnienė sakė, kad Maltos ordinas labai atsakingai skiria paramą. „Šio ordino nariams anksčiau esame pasakoję apie savo veiklą ir Kauno klinikinės ligoninės svarbą regione. Džiaugiamės jų pasitikėjimu ir atvežtais daiktais. Rūpestis pacientų gerove mums yra prioritetinis, dėl to ieškome visų galimybių gerinti jų sąlygas: tiek iš savų resursų, tiek sulaukę geradarių pasiūlymų“, – sakė G.Masiliūnienė.