Mamų svetainėje – Romualado Šemetos paskaita apie sąmoningą tėvystę

2019-01-17

Šiemet pirmąjį mūsų Akušerijos ginekologijos skyriaus Mamų svetainės renginį pradėjome labai reikalingą tėveliams paskaita „Sąmoninga tėvystė“, kurią skaitė legendinis ginekologas akušeris Romualdas Šemeta. „Svarbus ne tik pats gimdymas, kūdikio auginimas, bet ir pasirengimas pastoti bei nėštumas. Jau tada prasideda tėvystė“, – įsitikinęs jis.

Kauno klinikinės ligoninės vyresnioji akušerė Ilona Joneliūnienė pasveikino gausiai į svetainę susirinkusias moteris ir pakvietė jas lankytis kiekvieno mėnesio trečiąjį trečiadienį, trečią valandą. „Mamų svetainėje verta lankytis ir nėščiosioms, ir jau pagimdžiusioms. Čia keičiamės patirtimi, kūdikių daiktais, kaip visada planuojame daug vertingų paskaitų“, – sakė I.Joneliūnienė.

Akušerijos ginekoogijos skyrius nuo parėjusių metų yra visiškai atsinaujinęs, erdvus,švesus ir jaukus. Nuo 2004 m. turime Palankios naujagimiui ligoninės statusą.Visą informaciją apie skyriaus darbą ir  paslaugas teikiame telefonais 837306062, 865519296.

Saulius Tvirbutas

autoriaus nuotr.