Mamų svetainėje – naudingos paskaitos būsimoms mamoms

2017-03-15

Kauno klinikinės ligoninės Mamų svetainė pavasarį tęsia savo renginių ciklą ir kovo 15 d. pakvietė moteris į dvi naudingas paskaitas. 

Nėščiosioms ir maitinančioms mamoms gydytoja, žindymo specialistė Valerija Perminaitė pasakojo apie mitybą, Tarptautinės kūdikių masažo asociacijos atstove Lietuvoje Inga Ciesiūnė – apie mažylių masažą.

Džiugu, kad Akušerijos ginekologijos skyriuje antrus metus veikianti Mamų svetainė turtėja. Pirmiausiai svetainė yra skirta keistis mažai dėvėtais drabužėliais, kūdikių daiktais, žaislais, knygelėmis. Tačiau čia mamos jau atneša ir drabužėlių didesniems vaikams. Juos akušerė Ilona Joneliūnienė perdavė mūsų ligoninės vyresniajai koordinatorei socialiniam darbui Agnei Mažonavičienei. Ji atiduos dovanas sunkiau besiverčiančių šeimų vaikams, kurie gydomi Vaikų ligų skyriuose.

Mamų svetainės veikloje dalyvauja ne tik Akušerijos ginekologijos ir Naujagimių skyrių pacientės, bet ir čia anksčiau gimdžiusios moterys. Mūsų ligoninėje tris vaikus pagimdžiusi Kristina Gurskienė yra viena pagrindinių iniciatorių organizuojant mamų mainus svetainėje, nuolat dalyvauja renginiuose.

Mamų svetainės renginiai vyksta kiekvieno mėnesio trečią savaitę 15 val.