Minėjome medicinos darbuotojų dieną

2017-05-02

Mūsų ligoninės medikus ir slaugytojas profesinės šventės proga pasveikino ligoninės vadovai, o vakare surengti miesto medicinos darbuotojų apdovanojimai, kuriose daug kartų minėtas ir mūsų ligoninės darbuotojų vardai.

Rytą Kauno klinikinės ligoninės direktorius Gediminas Abeciūnas su pavaduotojomis Gražvyde Masiliūniene, Gražina Žiedeliene, pavaduotoju Kastyčiu Grigoniu ir visa administracija pasveikino įstaigos bendruomenę su profesine švente, įteikė skyrių atstovams knygas „Kauno klinikinė ligoninė: kai 5 metai prilygsta šimtmečiui“, padėkos raštus iš Sveikatos apsaugos ministerijos ir gardžius tortus. Taip pat renginyje direktorius G. Abeciūnas pristatė ligoninės veiklos rodiklius.

Vakare VDU Didžiojoje salėje surengtas Kauno medicinos darbuotojų dienos minėjimas.

Šventėje daug kartų skambėjo ir Kauno klinikinės ligoninės medikų vardai. Tarp dešimties nuoširdžiausių Kauno medikų, kuriuos siūlė ir rinko Lietuvos gydytojų sąjungos Kauno filialas ir „Kauno dienos“ skaitytojai, buvo Kauno klinikinės ligoninės Vidaus ligų skyriaus vedėjas Alfredas Bagdonas.

Kauno mero Visvaldo Matijošaičio padėkas gavo Kauno klinikinės ligoninės Fizinės medicinos ir reabilitacijos II skyriaus vedėja Diana Milonienė, Ortopedijos ir traumatologijos I skyriaus vedėjas Jonas Račkauskas, Vaikų priėmimo, skubios pagalbos ir intensyvios terapijos skyriaus vedėjas Darius Varaškevičius, Geriatrijos skyriaus gydytoja Jurgita Knašienė, Vaikų ligų II skyriaus pulmonologė Edita Tamulaitienė, akušerijos ir ginekologijos akušerė Vilma Damijonaitienė.

Šiuos darbuotojus renginyje pasveikino Kauno klinikinės ligoninės direktorius Gediminas Abeciūnas. Kolegų padėkomis pasidžiaugti atvyko būrys mūsų ligoninės darbuotojų.

Medikai apdovanoti padėkos raštais, "Kauno dienos" prenumerata ir naujausiu "Sveikatos" žurnalo numeriu, floristo Marijaus Gvildžio komponuotomis gėlių puokštėmis.