Po karantino ligoninėje liko dalis apribojimų

2020-06-23

Po karantino, ligoninės gyvena ekstremalios situacijos režimu ir taiko ribojimus, nors paslaugų skaičių pamažu didina. Primename svarbiausius dalykus.

Visi guldomi ligoniai yra tikrinami COVID-19 testu, jų lankymas negalimas.

Konsultacinėje poliklinikoje prioritetas taikomas nuotolinėms konsultacijoms, o atvykstančiųjų vizitų laikas derinamas taip, kad liktų laiko dezinfekuoti patalpas po apsilankymo pas gydytoją, nesimaišytų stacionaro pacientai su atvykusiais.

Akušerijos ginekologijos skyriuje gimdyvėms leidžiama būti kartu su artimu asmeniu, bet su sąlygą, kad jis bus taip pat patikrintas COVID-19 testu ir liks kartu su paciente iki pirmojo išėjimo iš ligoninės. Maitinimu lydintis ir kartu esantis asmuo turi pasirūpinti pats neišeidamas iš įstaigos. Turime sąlygas laikyti maistą šaldytuve ir įrangą jam pašildyti.

Lauknešėliai visų skyrių pacientams priimami Josvainių g. 2 prie 3 įėjimo kasdien nuo 10 iki 12 val. ir nuo 16 iki 18 val., Laisvės al. 17 padalinyje - tomis pačiomis valandomis prie skubios pagalbos priėmimo, filiale P. Mažylio gimdymo namuose - prie įėjimo iš V. Putvinskio g. Ant pakuotės reikia užrašyti paciento vardą, pavardę palatos numerį, savo telefono numerį.

Būkime sveiki!