Policijos atstovai ligoninei dovanojo bibliotekėlę

2017-01-27

Kauno klinikinėje ligoninėje (Laisvės al. padalinyje) apsilankę Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko pavaduotojas Darius Pliavga, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos valdybos viršininkas Remigijus Stukas ir įmonės „Hegelmann Transporte“ atstovė Agnė Ambrazevičienė įteikė prasmingą dovaną – knygų lentyną su įvairiais leidiniais tiek vaikams, tiek suaugusiems. Tai bendra verslo ir policijos akcija paremti knygomis gydymo įstaigas.

Renginyje dovanas priėmė Kauno klinikinės ligoninės direktorius Gediminas Abeciūnas, pavaduotojai Kastytis Grigonis, Gražvydė Masiliūnienė, Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus vedėja Ilona Aželienė, kiti ligoninės medikai.

Informaciją parengė Saulius Tvirbutas