Premjero padėka prof. Auksei Mickienei

2020-05-05

LSMU Infekcinių ligų klinikos vadovei, Kauno klinikinės ligoninės infektologei prof. Auksei Mickienei įteikta Lietuvos premjero Sauliaus Skvernelio padėka už puikų darbą pandemijos metu.

„Nuoširdžiai sveikindamas Lietuvos medicinos darbuotojų dienos proga, dėkoju už Jūsų profesionalumą ir pareigingumą bei operatyvų darbo organizavimą ekstremalios situacijos dėl COVID-19 infekcijos metu. Esate puikus pavyzdys, kad nelengvi darbai ir kova su nematomu priešu priešakinėse linijose gali būti atliekami pasiaukojamai ir nuoširdžiai“, - rašoma padėkoje.

Prof. A. Mickienė dirba ne tik Kauno klinikinėje ligoninėje, kur gydomi COVID-19 ligoniai, bet ir dalyvauja Sveikatos apsaugos ministerijos suburtoje medikų ekspertų darbo grupėje diagnostikos ir gydymo klausimams dėl naujojo koronaviruso spręsti.

Sauliaus Tvirbuto nuotr