Su akušerių ir slaugytojų šventėmis!

2018-05-11

Žiedais išsipuošęs gegužis turtingas profesinėmis šventėmis. Gegužės 5 d. minime Tarptautinę akušerių dieną, o gegužės 12 d. – Tarptautinę slaugytojų dieną.

„Slaugytojų darbe apstu sudėtingų situacijų, kurioms riekia ne tik specifinių žinių, geros kvalifikacijos, bet ir žmogiškų savybių: atjautos, nuoširdumo, kantrybės, atsidavimo profesijai“, – sakė Kauno klinikinės ligoninės direktorė slaugai ir maitinimui Gražvydė Masiliūnienė.

Pasirinkusioms sudėtingos, didelės atsakomybės reikalaujančios profesijos kelią ligoninės administracija linki ištvermingai priimti visus laukiančius iššūkius, profesinės išminties, atkaklumo, kūrybinių atradimų ir sėkmės!

Sauliaus Tvirbuto nuotr.:

Direktorė slaugai ir maitinimui Gražvydė Masiliūnienė ir koordinatorė slaugai Audronė Naruškevičienė.