Sveikatos apsaugos ministras įteikė medalius medikams

2020-07-14

LSMU ligoninės Kauno klinikose apdovanoti Kauno regiono medikai, kurių pastangos padėjo suvaldyti koronaviruso (COVID-19) pandemiją. Dėkodamas už pasiaukojantį darbą, sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga jiems įteikė medalius „Už reikšmingą indėlį Lietuvos žmonių sveikatai“.

Kauno klinikinės ligoninės medikai stovėjo priešakinėse kovos su virusu linijose ir apdovanojimus gavo šie mūsų atstovai: Kauno klinikinės ligoninės generalinis direktorius prof. Albinas Naudžiūnas, Infekcinių ligų klinikos vadovė prof. Auksė Mickienė, Infekcinių ligų skyriaus vedėja, infekcinių ligų gydytoja Estela Tamašauskienė, infekcinių ligų gydytoja Indrė Jonikaitė, infekcinių ligų gydytoja Monika Kuliešė, Infekcinių ligų skyriaus vyresnioji slaugytoja ir bendrosios praktikos slaugytoja Edita Aleksandravičienė, Vaikų priėmimo, skubios pagalbos ir intensyviosios terapijos skyriaus bendrosios praktikos slaugytoja Ingrida Vėbrienė.

Įteikdamas medalius sveikatos apsaugos ministras A. Veryga dėkojo medikams už kilnų, nuoširdų ir pasiaukojantį darbą pirmosiose gretose, suvaldant koronaviruso plitimą.

„Ši pandemija mums visiems buvo didžiulis iššūkis, bet jums teko ypatinga misija – žvelgiant priešui tiesiai į akis ir rizikuojant savo sveikata gelbėti kitų žmonių gyvybes. Visa Lietuva dėkoja jums už tai, kad neskaičiavote valandų, kad stengėtės dėl kiekvieno žmogaus ir reikšmingai prisidėjote prie Lietuvos sėkmės istorijos suvaldant koronaviruso plitimą“, – įteikdamas apdovanojimus kalbėjo A. Veryga.

SAM nuotr.