Sveikatos apsaugos ministro padėka mūsų medikams

2020-05-18

Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga skyrė padėkas mūsų medikams: „Dėkoju už pasiaukojimą mediko profesijai, nuoširdų ir kilnų darbą ekstremalios situacijos ir karantino metu Lietuvoje, siekiant užkirsti kelią tolesniam naujojo koronaviruso (COVID-19) plitimui. Jūsų indėlis – neįkanojamas! Linkiu jusm geros sveikatos, laimės ir sėkmės!“

Apdovanojimus gavo:

Gyd. Estela Tamašauskienė. Infekcinių ligų skyriaus vedėja, infektologė.

Gyd. Darius Varaškevičius. Vaikų priėmimo, skubios pagalbos, ir intensyvios terapijos skyriaus vedėjas.

Gyd. Gražina Karalevičienė. Suaugusių priėmimo ir skubios pagalbos skyriaus vedėja.

Prof. Auksė Mickienė. Kauno klinikinės ligoninės LSMU Infekcinių ligų klinikos vadovė, infektologė.

Gyd. Vytautas Griška.

Gyd. Živilė Raslavičienė.

Gyd. Monika Kuliešė.

Gyd. Indrė Jonikaitė.

Gyd. Dalia Merkienė.

Edita Aleksandravičienė, Infekcinių ligų skyriaus vyresnioji slaugytoja.

Sandra Paškevičienė, Vaikų priėmimo, skubios pagalbos, ir intensyvios terapijos skyriaus vyresnioji slaugytoja.

Alma Palubinskienė, Vaikų konsultacinės poliklinikos vyresnioji slaugytoja.

Aušra Šilkauskienė, Vaikų ligų skyriaus vyresnioji slaugytoja.

Rita Košečkienė, Infekcinių ligų skyriaus bendrosios praktikos slaugytoja.

Ingrida Vėbrienė, Vaikų priėmimo, skubios pagalbos ir intensyviosios terapijos skyriaus bendrosios praktikos slaugytoja.

Kristina Chačiatrian, Suaugusiųjų intensyvios terapijos ir reanimacijos II skyriaus anestezijos intensyvios terapijos slaugytoja.

Justina Neviadomskaja, Suaugusiųjų intensyvios terapijos ir reanimacijos II skyriaus anestezijos intensyvios terapijos slaugytoja.

Ligita Kružikaitė, Suaugusiųjų intensyvios terapijos ir reanimacijos II skyriaus bendrosios praktikos slaugytoja.

Gerda Dobiliauskienė, Suaugusiųjų intensyvios terapijos ir reanimacijos II skyriaus bendrosios praktikos slaugytoja.