Šriftas:
Iliustracijos:
Rodyti Slėpti

DSC_0001 – kopija.JPG

Į Kauno klinkinėje ligoninėje surengtą respublikinę mokslinę-praktinę konferenciją  „Slauga 2018: “klinikinės slaugos praktikos aktualijos“ susirinko per 200 slaugytojų ir akušerių iš visos šalies.

SertifikatsArchyvs-page-001.jpg

Įmonė „Archyvo naikinimo paslaugos“ įteikė sertifikatą, kruis liudija, kad mūsų gydymo įstaiga išsaugojo 10 medžių, nes nereikalingi popieriai buvo atiduoti perdirbimui.

akuserinis2.JPG

Gimdančioms moterims bei jų naujagimiams labai svarbi aplinka, buvimas tarp artimų žmonių. Įprasta manyti, kad didelėje gydymo įstaigoje galima užtikrinti platesni paslaugų spektrą ir pacientų saugumą, bet yra mažiau jaukumo. Kauno klinikinė ligoninė keičia šį stereotipą – šią vasarą pabaigusi Akušerijos ginekologijos skyriaus renovaciją, iš pagrindų atnaujinusi patalpas, įrangą,  išsaugojo ir padidino galimybes suteikti šeimoms privatumą.

tvcamera.jpg

Pernai gruodį televizijos kanalas „Init TV“ žinių laidoje parodė tendencingą reportažą apie mūsų medikų darbą. Žurnalistė, kuriai ligoninėje buvo suteiktos tinkamos medicininės paslaugos, po to sukūrė melagingą reportažą, pati iš savęs ėmė interviu imituodama neva besiskundžiančią pacientę, skleidė išgalvotus faktus. Dėl to kreipėmės į Visuomenės informavimo etikos komisiją. Ji nusprendė, kad žurnalistė iš tiesų pažeidė etiką.

DSC_0071.JPG

Kauno klinikinę ligoninę pasiekė įvairi ligoninių įranga iš Vokietijos gydymo įstaigų.

KKLpavasaris.JPG

Sveikatos apsaugos ministerija paskelbė kelis viešus konkursus gydymo įstaigų vadovų pareigoms užimti.

Tarp jų konkursas paskelbtas ir VšĮ Kauno klinikinės ligoninės generalinio direktoriaus pareigoms užimti.

Plačiau apie konkursų sąlygas galima rasti čia.