Šriftas:
Iliustracijos:
Rodyti Slėpti

akuserinis3.JPG

Šiuo visiems sunkiu, neramiu laikotarpiu norime nuraminti mūsų pacientes – nėščiąsias, gimdyves, pagimdžiusias moteris. Kauno klinikinės ligoninės akušerijos skyriuose sąlygos pacientėms niekuo nepasikeitė, jos gali jaustis visiškai saugios: korpusas, kuriame moterims teikiamos paslaugos, stovi atokiai nuo infekcinių ligų korpuso ir nuo pastato, kuriame yra chirurgijos, urologijos ir kiti skyriai.

inf3.JPG

Mūsų medikai saulaukia daug paramos iš visuomenės. Tariame labai nuoširdų ačiū! Sąrašas vis atnaujimas.

auga.JPG

Stiprybės mūsų medikams linki ekologinių produktų gamintoja, įmonių grupė „AUGA Group“. Ji dovanoja ekologiškas sriubas.

P3240207.JPG

Kauno klinikinės ligoninės medikams penktadienį atlikta 50 testų dėl COVID-19.

P3240207.JPG

Kauno klinikinės ligoninės infekcinių ligų gydytojai, administracija, ligoninės Ekstremalios situacijos darbo grupė, kuriai pavesta koordinuoti kovą su COVID-19, reiškiame visišką pasitikėjimą mūsų įstaigos generaliniu direktoriumi prof. Albinu Naudžiūnu. Manome, kad sprendimas laikinai jį nušalinti nuo pareigų šiuo nelengvu visiems laikotarpiu buvo skubotas ir remiantis nepagrįstomis interpretacijomis.