Šriftas:
Iliustracijos:
Rodyti Slėpti

Sugihara.jpg

Kauno klinikinės ligoninės filialas P.Mažylio gimdymo namai taps lankytinu istoriniu objektu japonams. Mat jiems įdomi jų geradario, žydų gelbėtojo Japonijos konsulato pareigūno Čijunės Sugiharos veikla Kaune. Kaip neseniai išsiaiškino P.Mažylio gimdymo namų darbuotojos, Č.Sugiharos šeimą ir mūsų namus sieja labai svarbus ryšys.

Sertifikatas.jpg

Kauno klinikinė ligoninė viena pirmųjų Lietuvoje įdiegė sveikatos priežiūros įstaigoms skirtą paslaugų kokybės vadybos sistemą.

25311389_1658348200884290_7491376106405499224_o.jpg

Kauno klinikinės ligoninės profesinė sąjunga surengė tradicinę prieškalėdinę šventę vaikams ir darbuotojams. Jos metu išrinktos gražiausios ligoninės skyrių Kalėdinės puokštės, kurias sukūrė mūsų darbuotojai.

KaledosKarnavalas.jpg

Mūsų šauniosios Kauno klinkinės ligoninės profesinės sąjungos narės surengė tradicinį karnavalą ligoninės kolektyvo vaikučiams.

paciente3.jpg

Kauno klinikinėje ligoninėje – dar vienas vaiko tuberkuliozės atvejis, kuris sukėlė didelį ažiotažą žiniasklaidoje, nes pacientas yra iš vienos Kauno mokyklos, kurioje didelį nerimą reiškė moksleiviai, tėvai ir pedagogai.

Knasiene.jpg

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento internetinės svetainės naujienose – mūsų medikė Jurgita Knašienė kalba apie grėsmes senoliams.

Daugiau skaitykite:​