Šriftas:
Iliustracijos:
Rodyti Slėpti

Palat1.JPG

Kiek įmanoma didelėje ligoninėje sukurti jaukių namų pojūtį, suteikti daug privatumo ir patogumų? Mes jau žinome atsakymą ir kviečiame tuo įsitikinti Kauno klinikinės ligoninės Akušerijos ginekologijos skyriuje.

DSC_0004.JPG

Kauno klinikinėje ligoninėje surengta respublikinė Lietuvos akušerių sąjungos konferencija „Akušerio profesija: galimybės, perspektyvos, iššūkiai, realybė”.

DSC_0012.JPG

Kauno klinkinės ligoninės Fizinės medicinos ir reabilitacijos II skyriuje lankėsi Islandijos universiteto profesorė Marianne Elisabeth Klinke.

DSC_0008.JPG

Kauno klinikinėje ligoninėje lankėsi Kauno visuomenės sveikatos centro Užkrečiamųjų ligų valdymo skyriaus vedėja Orinta Ivanauskienė ir patarėja Kristina Rudžinskaitė.

Geriatrija.jpg

Visuomenei vis sparčiau senstant, būtina gerinti sveiko senėjimo paslaugų kokybę, tad VšĮ Kauno klinikinėje ligoninėje ketinama įkurti specialiai senyvo amžiaus žmonėms skirtą Geriatrijos centrą. Planuojama, kad čia veiks ne tik stacionarinis geriatrijos skyrius, bet ir geriatrijos dienos stacionaras bei geriatrijos ambulatorinis padalinys.

SAMduomenys.jpg

Verslas ir visuomenė kviečiami teikti pasiūlymus, kokius duomenis institucijos turėtų nuasmeninti ir atverti visuomenei naujai kuriamame Lietuvos atvirų duomenų portale. Už aktualius duomenų rinkinius balsuoti ar teikti savo pasiūlymus galima čia.