Šriftas:
Iliustracijos:
Rodyti Slėpti

KKLpavasaris.JPG

Sveikatos apsaugos ministerija paskelbė kelis viešus konkursus gydymo įstaigų vadovų pareigoms užimti.

Tarp jų konkursas paskelbtas ir VšĮ Kauno klinikinės ligoninės generalinio direktoriaus pareigoms užimti.

Plačiau apie konkursų sąlygas galima rasti čia.

slaug.JPG

Žiedais išsipuošęs gegužis turtingas profesinėmis šventėmis. Gegužės 5 d. minime Tarptautinę akušerių dieną, o gegužės 12 d. – Tarptautinę slaugytojų dieną.

Sirvinskas.jpg

Kauno rotušėje Medicinos darbuotojų dienos šventėje buvo paskelbti Nuoširdžiausio Kauno gydytojo rinkimų nugalėtojai. Šiuos rinkimus kasmet organizuoja „Kauno dienos“ ir Lietuvos gydytojų sąjungos Kauno filialas.

Allan Vafi.JPG

Kauno klinikinėje ligoninėje, LSMU Bendrosios chirurgijos klinikoje surengta tarptautinė mokslinė konferencija „Kojų venų varikozė. Šiuolaikinis požiūris“.

Pagrindinė renginio žvaigždė – garsus visame pasaulyje kojų venų operacijas atliekantis Nyderlandų chirurgas Allanas Vafi. „Tai globali problema. Nuo išsiplėtusių venų kenčia žmonės įvairiuose pasaulio kampeliuose“, – pasakojo chirurgas.

DSC_0024.JPG

Skautai vasaros žygiams bus puikiai pasirengę ir nesutriks, jei kam iš draugų miške ištiks bėda.
Kauno klinikinės ligoninės Suaugusiųjų intensyvios terapijos ir reanimacijos II skyriaus medikai Kauno miesto, Kauno rajono ir Kaišiadorių vaikams, priklausančių jūrų skautijai „Divytis“, mokė suteikti pirmąją pagalbą, pasakojo apie tykančius pavojus sveikatai miškuose.

DSC_0011.JPG

Kauno klinikinėje ligoninėje, Dienos chirurgijos II skyriuje (Josvainių g. 2)  pristatomi talentingos jaunos menininkės Danielos Vrubel darbai.