Šriftas:
A A A
Fonas:
Baltas Juodas
Iliustracijos:
Rodyti Slėpti

Pranešimai apie korupciją

STOP KORUPCIJA !

PACIENTŲ DĖMESIUI

Informuojame, kad susidūrę su korupcinio pobūdžio veika VšĮ Kauno klinikinėje ligoninėje galite kreiptis į Vidaus audito skyriaus darbuotojus, įstaigos pasitikėjimo telefonu (8 37) 423 281 arba (8 37) 306 003, tiesiogiai į Korupcijos prevencijos komisijos pirmininką Darių Petraitį (III a., kabinetas Nr. 338) arba į ligoninės administraciją, telefonu (8 37) 306 000, elektroniniu paštu info@kkligonine.lt arba raštu.

Kreipiantis raštu pageidautina nurodyti:

  • vardą, pavardę, gyvenamosios vietos adresą (atsakymui pateikti);
  • ligoninės darbuotojo, kurio veiksmai skundžiami, vardą, pavardę, pareigas;
  • skundžiamus veiksmus, kuriais galimai pasireiškia korupcinio pobūdžio nusikalstama veika, taip pat vietą, laiką, aplinkybes, asmenis, galinčius patvirtinti aplinkybes, ir kitas, Jūsų manymu, reikšmingas aplinkybes;
  • ant voko būtina nurodyti – Direktoriui, VšĮ Kauno klinikinė ligoninė, Josvainių g. 2,        LT-47144 Kaunas.

Atkreipiame dėmesį, kad Lietuvos Respublikos įstatymai draudžia šmeižti ar melagingai kaltinti kitą asmenį nusikaltimo padarymu. Už tokius veiksmus nustatyta baudžiamoji atsakomybė Lietuvos Respublikos Baudžiamojo kodekso 236 straipsnyje.

Informuojame, kad Ligoninė neturi teisės ir įgaliojimų tirti korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Tokias teises turi Lietuvos Respublikos Specialiųjų tyrimų tarnyba (toliau vadinama– STT). STT atskleidžia ir tiria Lietuvos Respublikos Baudžiamajame kodekse nustatytas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas: kyšininkavimą (225 straipsnis), papirkimą                (227 straipsnis), piktnaudžiavimą tarnybine padėtimi (228 straipsnis), tarnybos pareigų neatlikimą (229 straipsnis) ir kitas STT įstatymo 2 straipsnio 2 dalyje įvardytas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas, kai tokių veikų padarymu siekiama ar reikalaujama kyšio, papirkimo arba nuslėpti, užmaskuoti kyšininkavimą ar papirkimą. Jūs galite apie tai pranešti:

- Į Sveikatos apsaugos ministeriją galite kreiptis antikorupcine linija nemokamu telefonu

8 800 66 004 arba el. paštu korupcija@sam.lt

- Specialiųjų tyrimų tarnybai:

       visą parą veikiančiu „karštosios linijos“ telefonu Vilniuje (8 5) 266 3333, el. paštu pranesk@stt.lt arba raštu;

       palikti pranešimą STT interneto svetainėje pasirinkus nuorodą „Palikite pranešimą svetainėje“.

Ligoninės administracija

 

 

Informacija atnaujinta 2020-01-28